Niestety ….

Prozaiczny powód dla którego nie ma komentarza. Po prostu dzisiaj dłużej pospałem 🙂

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ŁiktorTom'asObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Witam! Trump predicts economic crash like 1929 if a Democrat becomes president. Trump straszy Amerykę katastrofą gospodarczą jak w 1929 r., jeśli demokrata zostanie prezydentem. Ostatnio mocno rosną notowania demokratki E. Warren. Ale czy Ameryka jest gotowa na kobietę – prezydenta ? Przed nami historyczne „czarne dni” październikowe – 21, 22 i 24. Indeks S&P 500 znajduje się w dobrym miejscu, aby „tąpnąć” w najbliższym tygodniu. Obserwując codzienne, mozolne, wyciskanie nowych poziomów na indeksie, mam wrażenie, że Amerykanie za wszelką cenę ( może nie całkiem, bo wolumen maleje na zwyżkach ) chcą już miesiąc październik mieć za sobą. Ps. Zauważyłem,… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Dopiero teraz zerknąłem na dax ale mamy na D1 ładną „shooting star” i okazję do sella z m30 🙂comment image
pozdro

Łiktor
Gość
Łiktor

Ja wiem dokładnie jak powinien wyglądać książkowy klin . Dlatego pytałem Pana , czy ma ten twór znamiona klina końcowego i nie pytalem, o to bez powodu . Górną bandę rysujemy po szczytach z 26 Jul , 12 Sep i obecna cena , a dolną po dołkach z 5 Aug , 3 Oct i 9 Oct . Ja tradycyjnie jak co roku uciekam w ciepłe miejsce na dość długo , tym bardziej , że tego lata wyjątkowo miałem zaledwie 6 tyg urlopu . Do zobaczenia za miesiąc . Pozdrawiam wszystkich. Napewno będę zaglądał i jak na wiernego czytelnika przystało .Ach… Czytaj więcej »