Analiza weekendowa 30.09-04.10.2019.

Jak w każdą niemal niedzielę zapraszam do obejrzenia weekendowej w trzech odsłonach. Indeksy i akcje w normie a rynek walutowy z dodatkami. Zachęcam też do dzielenia się swoimi opiniami na temat sytuacji jaką dostrzegacie na wykresach.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
maxTom'asLingwistacherrycherry Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Witam ! Na Wall Street miesiąc październik „ jak zawsze”rozpoczął się od dużych spadków głównych indeksów. Aby uspokoić inwestorów, w środę na konferencji prasowej przewodniczący Rezerwy Federalnej Jerome Powell powiedział: „Gospodarka ogólnie rzecz biorąc jest w dobrym miejscu. Naszym zadaniem jest utrzymanie go tak długo, jak to możliwe”. Chociaż indeksy w czwartek i piątek poszybowały w górę, to jednak nie zostały potwierdzone wolumenem. Techniczne wskaźniki indeksów we wszystkich horyzontach czasowych, są moim zdaniem negatywne. Zagrożeń dla kontynuacji hossy jest wiele , przypomnę najważniejsze: – w Kongresie rozgrzewa się bitwa o impeachment Trumpa, – Brexit 31 października br., – niepokoje w… Czytaj więcej »

Lingwista
Gość
Lingwista

Ale wszystko to przebije 13.X.2019 r.- triumf PiSu w wyborach. Tej formacji niestraszne żadne kryzysy, afery, trzęsienia ziemi, ani wydumane zmiany klimatyczne.

Tom'as
Gość
Tom'as

to jest tylko korekta i jedziemy dalej 🙂
https://invst.ly/i5niw
pozdro

Łiktor
Gość
Łiktor

Jak naraźie na Nas100 widzę chęć wykończenia klina końcowego mającego szanse na podejście pod szczyt 3-ki ,ale jej nie wybijającego.

cherry
Gość
cherry

Witam, założenie z tamtego tygodnia weszło. Przybliża to mnie to podania stwierdzenia, że korekta na rynku sp i dax może być zakończona. Brakuje jeszcze w dniu dzisiejszym zamknięcia rynku dax nad poziomem 12150 a sp nad 2960. Mam wolne popołudnie więc załączę dwa szkice, do obserwacji.
Udanych zagrań.
Pzdr

Łiktor
Gość
Łiktor

S na Nas100 7,770 SL7810

cherry
Gość
cherry

Do zapoznania z D1 SP.

Dax musi dzisiaj zakończyć tak jak pisałem.

https://bankfotek.pl/view/2143064

Łiktor
Gość
Łiktor

Zamykam pół pozycji 7,740 , a zysk idzie w SL. Teraz nawet po wybiciu będę na zero.

Łiktor
Gość
Łiktor

Co wy tak się uparliście na te wzrosty na Nas100 do tej pory , nic nie wskazuje na dalsze wzrosty ?

max
Gość
max

SL na DAX oczywiście ustawiony już wyżej