Analiza weekendowa 27-31.05.2019.

Dzisiaj bez zbędnych słów zapraszam do obejrzenia cotygodniowej weekendowej. Nadmienię tylko , że  w części dotyczącej rynku walutowego oprócz par jest też i o ropie.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakrubikTom'as Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Dziękuje za ropę … ogólnie tylko się potwierdziło to co myślę z tym że….(co może być dla większości szokiem) ja bardziej widzę zejście poniżej 25$ niż wybicie 75$ a oto powód …
tak jak Pan zauważył na W1 zakładam że ten ruch do 77$ był tylko korektą
https://www.bankfotek.pl/view/2138108
pozdro

rubik
Gość
rubik

Taka refleksja mnie naszła odnośnie S&P Sądzę, że większość spekulantów rynkowych już poziom 3000 widziała oczami wyobraźni, no bo jakże można by takie coś odpuścić, czekali na ten szum medialny, na te nagłówki w gazetach i planowali wtedy sprzedawać. Tymczasem rynek przechytrzył tych co chcieli być cwańsi od reszty. Ma to sens?