Analiza ….

Rolowanie kontraktów robi swoje i ciężko jest z zmianami , które dały by argumenty do porannego komentarza. Jednak dla subskrybentów będzie dzisiaj spółka z 30-40%  potencjałem zysku. Dostęp do analizy otrzyma każdy kto zapisał się w „wyskakującym okienku”. Zatem można spodziewać się informacji o analizie około południa.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9 Replies to “Analiza ….

    1. Na pewno nikt Cię nie wypisał.W mailu jest hasło. No chyba że nie dostałeś maila albo wpadł do spamu. Jeśli tak jest to napisz do mnie na priv.

  1. Hmm, we wtorek rano pisałeś, że jakaś niewielka korekta na daxie max do 11580, tymczasem poziom ten dość dynamicznie został wybity w dół. Wczoraj natomiast przetestowaliśmy go od dołu i cena powróciła pod. Dzisiaj wygląda to podobnie. Jak dla mnie wygląda to na powolne gotowanie żabki. Za chwilę byki będą skupiać się na obronie 540 potem 490…

    1. Zgadza się zeszli niżej o 100 pkt i następnie po eleganckim sygnale w idealnym miejscu dali sygnał po którym osiągnęli nowy szczyt intra. Teraz wygląda że znowu weszli w korektę i nie powinni wybić 11480. Jak wybiją w jednym swingu to będzie zapowiedź szykowania znacznie większego spadku. Nie mam szklanej kuli i nie wim gdzie dokładnie schodzą czy wchodzą ale widzę jaki jest trend , i pod to gram.

    1. Znowu chciałeś zabłysnąć i znowu nic z tego. Jak to jest nietoperz to ta giełda w Niemczech to ZOO. Zwykłe 61.8 anie żaden nietoperz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *