Analiza ….

Rolowanie kontraktów robi swoje i ciężko jest z zmianami , które dały by argumenty do porannego komentarza. Jednak dla subskrybentów będzie dzisiaj spółka z 30-40%  potencjałem zysku. Dostęp do analizy otrzyma każdy kto zapisał się w „wyskakującym okienku”. Zatem można spodziewać się informacji o analizie około południa.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
bibi34........rubikandyDariusz Bartłomiejczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andy
Gość
andy

Darek poprzednio otrzymywałem hasło ,czy zostałem wykreślony z listy otrzymujących.

rubik
Gość
rubik

Hmm, we wtorek rano pisałeś, że jakaś niewielka korekta na daxie max do 11580, tymczasem poziom ten dość dynamicznie został wybity w dół. Wczoraj natomiast przetestowaliśmy go od dołu i cena powróciła pod. Dzisiaj wygląda to podobnie. Jak dla mnie wygląda to na powolne gotowanie żabki. Za chwilę byki będą skupiać się na obronie 540 potem 490…

bibi34........
Gość
bibi34........

http://www.bankfotek.pl/view/2133926
Oczekiwane zagranie ……

bibi34........
Gość
bibi34........

DAX jeszcze możliwa góra…
http://www.bankfotek.pl/view/2133935

bibi34........
Gość
bibi34........

http://www.bankfotek.pl/view/2133936
Powiem tak,wy po prostu nie potraficie szukać tych formacji ,lub oczekiwać na nie….