Analiza ….

Wczorajsza sesja przy dniu wolnym za oceanem , była tak emocjonująca i tyle zmieniła, że pozwolę sobie odpuścić komentarz poranny.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9 Replies to “Analiza ….

    1. Tak z ciekawości zapytam bo przy takim ruchu to nawet na spred nie zarobisz jeśli handlujesz u brokera …. gdzie handlujesz na krypto jeśli to nie tajemnica?

  1. Na pewno zarobisz na takich ruchach ,jak masz kapitał.
    A może marzysz o ogromnych ruchach,i wielkim bogactwie grając bardzo niskim kapitałem,bez urazy życia ci zabraknie ,i szkoda twojego czasu.

  2. Jak ktoś ma chęć mogę mu wyłapać walor do zgrania w krótkim czasie przy znacznym lewarze…. co do min.
    Oczywiście ja widzę następny walor do gry,czekam na propozycje.Insertują nas wyłącznie szczyty i dołki ,wejście w środku nie ma mowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *