Analiza weekendowa 28.05-01.06.2018.

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Dzisiaj niestety tylko dwie części (bez rynku walutowego) co jest pokłosiem straty twardziela i braku pełnego odrestaurowania tego co na nim się znajdowało. Mam również gorącą prośbę, mianowicie jeśli coś jest nie tak z samym video (obraz , dźwięk itp) to proszę dajcie znać bo tu tez się zmieniło w kwestii oprogramowania i nie jestem pewien czy do końca sobie z tym już poradziłem.

1 Indeksy giełdowe:

2 Spółki z indeksu WIG 20:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Tom'asharmonic78koloDariusz Bartłomiejczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Panie Darku harmoniki to bardzo fajne narzędzie a widzę że Pan stosuje(po oznaczeniach fibo) i dość często o nich mówi … ale czy Eliot nie przeszkadza w tym by je dostrzec ? (do przemyślenia) …. w tym trendzie wzrostowym na Dax (index) bardzo fajnie zadziałał leonardo na D1 . Ja jednak widzę jeszcze coś innego (wzrostowego) i na tą chwilę myślę że to tylko korekta…
http://www.bankfotek.pl/view/2118426
pozdro

Tom'as
Gość
Tom'as

co do Elliota to u Pana na stronie zrozumiałem że to błędna teoria … główny problem jest taki że trójka może być piątką a to jest nielogiczne matematycznie … poza tym jak zobaczyłem (ktoś wrzucił) ile warunków musi być spełnione aby daną falę oznaczyć zrozumiałem że ludzki umysł nie jest w stanie tego na bieżąco analizować a już wyciąganie wniosków to czysty przypadek … tak na logikę – myśli Pan że ktoś kto ma wpływ na to co się dzieje na rynku mówi – dziś sprzedajemy bo na Dax jest już 5 fal ? …. taka moja teoria spiskowa (tak… Czytaj więcej »

kolo
Gość
kolo

Ale petarda na otwarciu kghm + 4% :D. Chyba faktycznie są szanse aby formacja leonarda doszła do skutku 😀

harmonic78
Gość
harmonic78

Można prosić o jakiś szkic formacji Leonardo na KGHM-ie, bo nie widzę takowej.

Tom'as
Gość
Tom'as

to jeszcze sp500 – świeczka na D1 jeszcze nie zamknięta ale na tej strefie mamy Gartley’a na spadki
http://www.bankfotek.pl/view/2118496