W trakcie sesji – FW leci w kierunku 2250

Uaktualnienie kontrakty na DAX – intra

Poprzednia godzina i Pin bar jaki powstał , wyleczył mnie z S które zamknąłem na małej stracie. Obecnie oporem jest strefa szczytowa o zakresie cenowym 13028-13044. Poziom bliższy dolnemu ograniczeniu jest poziomem „na Koronę”.

Kontrakty FW20 – godz. 10.50

Na naszym rynku po re-teście strefy oporu którą opisałem rano rynek zdecydowanie wybił strefę wsparcia na ok. 2273 i podąża w kierunku strefy na ok. 2250 . W bliskim sąsiedztwie strefy wsparcia mamy również 61.8% zniesienia całego wzrostu zatem jest to miejsce gdzie powinna uaktywnić się bycza strona rynku.

Kontrakty na DAX GODZ. 11.05

Na rynku „DAX” kontrakty po raz kolejny nie zdołały wybić strefy oporu na ok. 13005-13015 na co zwracałem uwagę w porannym komentarzu. Ostatnia godzina notowań utworzyła czarną świecę a w połączeniu z poprzednią mamy silną Zasłonę ciemnej chmury. Wydaje się, ze rynek będzie realizował dalej korektę spadkową i w najbliższych godzinach może zaatakować okolice strefy wsparcia i wielkość OB tj. ok 12860-12870.

 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

One Reply to “W trakcie sesji – FW leci w kierunku 2250”

  1. Czyli na 2250 moze być odbicie korekcyjne np do poziomu 2310? Potem oczywiście zwała i tym razem juz bez odbić na 2150.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *