Jak inwestować w akcje aby osiągnąć zyski – cz.2

Zapraszam do obejrzenia kolejnego video w którym zdradzam co, jaki układ, jaka formacja, statystycznie najczęściej odwraca trend i kończy korekty. W video zawarłem najnowsze informacje pochodzące z ostatnich miesięcy badań wykresów. Jeśli połączymy to z tym o czym mówiłem w poprzednim video to mamy już potężne wsparcie dla osiągania dobrych zysków z inwestycji w akcje. A to jeszcze nie wszystko!

Po dokonaniu nagrania pozwoliłem sobie sprawdzić sobie jeszcze raz statystyki układów Korony i mimo wszystko stwierdziłem że jest równowaga między odmianami Korony w wersji 2. Zasady w „odmianie” , którą prezentuje poniżej są takie same a różnica polega na tym że rynek , że o wybiciu ostatniego potwierdzonego dołka/szczytu rynek wraca do poziomu szczytu ostatniej korekty.

Zatem tak naprawdę trzeba opanować 3 wersje Korony a nie 2 ale warto bo to jest układ dający wiele okazji do idealnego niemal wejścia w trend albo ucieczki przed znacząco większą korektą, którą niekoniecznie chcemy przeczekiwać na rynku.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Tom'asbibi.34kkkkkkkkkkkkDariusz Bartłomiejczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

co Pan myśli o tej koronie?
http://www.bankfotek.pl/view/2116742

bibi.34kkkkkkkkkkkk
Gość
bibi.34kkkkkkkkkkkk

http://www.bankfotek.pl/view/2116744
Wszystko gra ,należy obstawiać wejścia…..

bibi.34kkkkkkkkkkkk
Gość
bibi.34kkkkkkkkkkkk

Na Trakcji lada moment będzie sygnał wejścia ,czekać na sygnał dzienny,potem czaić się na godzinowym,na tygodniowym jest już moment wejścia ,lecz tygodniowy to jeszcze za mało ,wszystkie interwały muszą się pokryć,czyli musi powstać fal 5 w 5 C w najniższym interwale,jeszcze jest miejsce na spadek.Czekać cierpliwie będzie jeszcze niżej.

Tom'as
Gość
Tom'as

no jeszcze jest to na miesięcznym …
http://www.bankfotek.pl/view/2116775

bibi.34kkkkkkkkkkkk
Gość
bibi.34kkkkkkkkkkkk

TRAKCJA… OSTRZEGAM !!!!!jeszcze nie czas,lecz walor zapowiada się dobrze……

Tom'as
Gość
Tom'as

bibi ja kupiłem – wystawiłem dzisiaj zlecenie ok. 11 pkc jak cena była po 3,50 a sprzedali mi po 3,84 …. wygląda na to że niżej nie było chętnych do sprzedaż … no ale okaże się