Jak inwestować w akcje aby osiągać zyski?

Postanowiłem przygotować dla czytelników bloga 2-3 materiały video, które powinny mocno pomóc w osiąganiu ponadprzeciętnych zysków przy inwestowaniu w akcje. Inwestowanie na bazie AT nie musi być trudne i skomplikowane. Wystarczy uświadomić sobie i mocno wbić do głowy kilka pewnych zasad i podejmować w ich świetle odpowiednie kroki. No ale co tam będę się rozpisywał, zobaczcie sami co przygotowałem na dobry początek.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Tom'asDariusz Bartłomiejczakewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Panie Darku mam takie pytanie z innej beczki … nieraz mówił Pan że nie zna się na Elliocie i nie zna nikogo kto mógłby „skutecznie” prognozować na jego podstawie przyszły ruch ceny …. i ja się z tym zgadzam ale nie rozumiem po co Pan to ciągle używa i w każdej analizie liczy te fale ??? …. a jeśli już iść tym ślepym tropem to czy nie widzi Pan że na budimexie może być tylko korekta prosta przed kolejną falą spadków i póki nie wybiją 230 to nie ma co się łudzić na dalsze wzrosty ?
https://invst.ly/7cs72
pozdro

Tom'as
Gość
Tom'as

Panie Darku ja to wszystko rozumiem tylko to mnie kosztowało bardzo dużo czasu i nie tylko … ale ktoś kto nie ma doświadczenia może tego nie rozumieć a materiał nie pokazuje zagrożeń …. a ja w tym przypadku widzę takie :
https://invst.ly/7cw-v wykres W1
Obydwie spółki które Pan przedstawił są dobrym przykładem jak można się nadziać … a dlaczego ? – bo nikt kto ładuje jakiś kapitał nie liczy na kilku procentowy zysk ryzykując dużą gotówkę (bo inaczej nie da się tutaj inwestować ze względu na brak dźwigni)
a teraz przykład budimex 2007
http://www.bankfotek.pl/view/2116434

ewa
Gość
ewa

Pitu pitu o Budimex a w tym czasie można było zarobić na futures Wig 20….ja wczoraj na Dow Jones zrobiłam. ..

Tom'as
Gość
Tom'as

widział Pan jak zrobili tą gwiazdę na h4?
https://invst.ly/7cyeg