W trakcie sesji 24.04 godz. 10:00

Na naszym rynku kontraktów na WIG 20 , powstały sygnał kupna na strefie oporu zaowocował wybiciem linii szyi DB. Z dłuższej perspektywy czasowej powinniśmy podążać na nowy szczyt. Większą uwagę warto jednak zwrócić w rejonie 2322-2325 gdzie wypada strefa oporu na koronę. Pojawienie się tam niepokojących sygnałów dla byków nie jest moim zdaniem wskazaniem na S ale na pewno jest wskazaniem dla dobrego zabezpieczenia L. Na DAX cały czas dobrze działa OB i daje kolejne sygnały .

Obecnie walczymy tu z uzyskaniem nowego szczytu co wydaje się mocno prawdopodobne. Strefa szczytowa na której teraz się znajdujemy ma duże znaczenie bo jej wybicie to otwarcie pustej drogi , bez oporów do poziomu ok. 100 pkt wyższego.

I jeszcze oczywiście wcześniej opisany wykres naszych kontraktów.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5 Replies to “W trakcie sesji 24.04 godz. 10:00

  1. Zbliżamy się do ciekawego miejsca na poziomie 2297-2299 gdzie wypada poziom na układ korekty pędzącej 1:1 zgodnie z kierunkiem odbicia od strefy wsparcia o jakiej pisałem.

    1. W dużym wymiarze tak w mniejszym do końca nie jestem przekonany czy dołek za nami ale teraz jest ruch w dół i okaże się czy to korekta do ok. 2250 czy jednak nowy swing na dołek.

  2. Witam !
    Po wpisach – raczej ich braku, widzę, że tylko P. Dariusz jest optymistą.
    Przypomnę, że indeks S&P po odbiciu od poziomu 2708 rysuje trójkąt prostokątny spadkowy z podstawą 2581. W moim przekonaniu wybicie nastapi dołem.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *