Przed nami ostatnia sesja tygodnia.

Z racji, iż nie zaszły znaczące zmiany na indeksach oraz z powodu tego, że dzisiejsza sesja najprawdopodobniej też nic nie zmieni pozwolę sobie zamiast analizy złożyć wszystkim czytelnikom świąteczne życzenia.

pobraneZdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, miłych spotkań rodzinnych , pełnych worków prezentów i umiarkowania w jedzeniu. Tego wszystkiego Wam życzę z całego serca.

Dariusz Bartłomiejczak

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7 Replies to “Przed nami ostatnia sesja tygodnia.

 1. Świąt Bożego Narodzenia dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok ,aby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija.

  iceberg

 2. … by brat bratu rękę podał
  i opłatek, milkną słowa
  cisza spory zagłuszyła
  pokój niosła Świąt tych chwila …

 3. przegranym-wygranej,wygranym pokory….a wszystkim zdrowia i pokoju zycze wszystkim piszącym i czytającym….w przyszłym Roku…

 4. Dawno mnie nie było na forum, ale korzystając z okazji chciałbym życzyć Wszystkim zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt i dużo szczęścia w Nowym Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *