Czy to co robi polski rząd a co tak perfidnie neguje ta część, która władzę straciła, jest faktycznie takie złe dla Polski?

Przeglądając indeksy branżowe z naszej giełdy można wyciągnąć ciekawe wnioski. Jak wiemy giełda wyprzedza to co stanie się w realnej gospodarce i własnie wykresy giełdowe mogą powiedzieć coś ciekawego na temat gospodarki. Mogą również wskazać w jaką stronę podążamy pod egidą nowej władzy. Czy faktycznie mamy się czego obawiać? Czy Polakom grozi niebezpieczeństwo gospodarczo finansowe? Czy nasza gospodarka jest skazana na porażkę? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w najbliższy weekend. Cała weekendowa będzie dotyczyła właśnie indeksów branżowych na podstawie, których postaramy się wyciągnąć wnioski i znaleźć odpowiedzi na postawione pytania. Być może znajdzie się miejsce na akcje z WIG 20 ale walut to już raczej w ten weekend nie będzie no chyba że te powiązane z złotówką. Zatem już dzisiaj zapraszam do zapoznania się z wydaniem specjalnym „weekendowej”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

17 Replies to “Czy to co robi polski rząd a co tak perfidnie neguje ta część, która władzę straciła, jest faktycznie takie złe dla Polski?

  1. Chcę pokazać jak najprawdopodobniej mylą się Ci co w czarnych barwach widzą naszą gospodarkę. A to jest b. duża różnica. Nic nie mogę za to że tylko totalna opozycja widzi wszystko w czarnych barwach.

   1. Pewien człowiek chcąc mieć wszechstronny obraz sytuacji nie zniekształcony nastawieniem politycznym danej stacji telewizyjnej oglądał wszystkie najważniejsze wydania informacyjne. I tak zasiadał o 19 do „Faktów” w tvn, potem 19.30 „Wiadomości” na tvp1 i poprawiał później polsatem. Na deser zaglądał czasami do „Panoramy” na tvp2, bo przecież dwa programy tv publicznej też mogą się różnić w opiniach. Ten człowiek nie wiedział NIGDY wcześniej co będzie emitowane. Polecam dla tych co mają dużo czasu i ZAWSZE wyrobione opinie zawczasu.
    A więc Redaktorze, w weekend drinki w łapki i zasiadamy do obejrzenia DB tv. :)))

    1. No w tych kwestiach to akurat staram się być obiektywny i oglądam fakty a potem wiadomości, więc wiem co mówią obydwie strony. Tak na marginesie od jakiegoś czasu ok. 2 tygodni te dwa programy zupełnie się rozjechały tzn. nie ma prawie ani jednej wspólnej informacji o czymkolwiek. TVN zupełnie inne treści i Wiadomości zupełnie inne treści. 🙂

 1. Wie Pan…kazda pliszka swój ogon chwali…chciałoby się rzec..i miejsce widzenia od miejsca siedzenia…także zobaczymy a gospodarka zalezna od niemieckiej..jak tam będzie to i u nas może być…

  1. Zależna albo i nie zależna, w jakieś części na pewno ale na tym polega rozumne działanie aby jedno co się psuje zastąpić czymś innym co działa dobrze.

 2. Zapowiada się bardzo ciekawa „weekendowa”. Czekam z niecierpliwością. Proszę nie pomijać walut (w odniesieniu do złotówki).

 3. Dalej nie musisz się trudzić. W samym tytule powiedziałeś wszystko. Z całym szacunkiem, ale ja pozostanę przy tym co sądzi o dobrej zmianie L. Balcerowicz i… przekupki z placu Wielkopolskiego.

  1. To nie ja cos mówię tylko wykresy, które normalnie przeanalizuje w weekendowej. I tym się zapewne różnimy, że dla mnie liczą się wykresy a nie pitolenie do kamery.

 4. moze juz im starczy dax na 10800(ponownie 400pk jak wczesniej z 18800 na 10400byla) do wybitego trojkata a pozniej w gore ponownie 800pk na cel z wybitego trojkata czyli 11600
  chodz sp mogloby 2258 jeszcze zrobic

 5. Lingwista jak możesz ufać facetowi ,który zafundowal,, swoim znajomym,,od Sorosa że przyjeżdzając do nas z jedną walizką dolarów wyjeżdżali co najmniej z trzema.

 6. witam,
  nie podoba mi się te pańskie politykowanie(zresztą PIS też), wolę pańskie analizy,
  tak na marginesie- wykresy może rosną, bo wcześniej na sama zapowiedź rządów w/w \, spadły prawie w otchłań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *