Czy to co robi polski rząd a co tak perfidnie neguje ta część, która władzę straciła, jest faktycznie takie złe dla Polski?

Przeglądając indeksy branżowe z naszej giełdy można wyciągnąć ciekawe wnioski. Jak wiemy giełda wyprzedza to co stanie się w realnej gospodarce i własnie wykresy giełdowe mogą powiedzieć coś ciekawego na temat gospodarki. Mogą również wskazać w jaką stronę podążamy pod egidą nowej władzy. Czy faktycznie mamy się czego obawiać? Czy Polakom grozi niebezpieczeństwo gospodarczo finansowe? Czy nasza gospodarka jest skazana na porażkę? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w najbliższy weekend. Cała weekendowa będzie dotyczyła właśnie indeksów branżowych na podstawie, których postaramy się wyciągnąć wnioski i znaleźć odpowiedzi na postawione pytania. Być może znajdzie się miejsce na akcje z WIG 20 ale walut to już raczej w ten weekend nie będzie no chyba że te powiązane z złotówką. Zatem już dzisiaj zapraszam do zapoznania się z wydaniem specjalnym „weekendowej”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

15
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
włodzimierzJan0510andynoobCezary Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przemek
Gość
Przemek

Niech Pan nie politykuje.
Proponuje pozostać przy analizach rynkowych.

ewa
Gość
ewa

Pan Przemek ma racje…chce Pan powiedzieć ,ze PIS lekiem na całe zło?

ewa
Gość
ewa

Wie Pan…kazda pliszka swój ogon chwali…chciałoby się rzec..i miejsce widzenia od miejsca siedzenia…także zobaczymy a gospodarka zalezna od niemieckiej..jak tam będzie to i u nas może być…

Falaang
Gość
Falaang

Zapowiada się bardzo ciekawa „weekendowa”. Czekam z niecierpliwością. Proszę nie pomijać walut (w odniesieniu do złotówki).

noob
Gość
noob

10000-10800/10400-11200 dokladnie 11198 jebutne 1:1 dax

noob
Gość
noob

moze juz im starczy dax na 10800(ponownie 400pk jak wczesniej z 18800 na 10400byla) do wybitego trojkata a pozniej w gore ponownie 800pk na cel z wybitego trojkata czyli 11600
chodz sp mogloby 2258 jeszcze zrobic

andy
Gość
andy

Lingwista jak możesz ufać facetowi ,który zafundowal,, swoim znajomym,,od Sorosa że przyjeżdzając do nas z jedną walizką dolarów wyjeżdżali co najmniej z trzema.

włodzimierz
Gość
włodzimierz

witam,
nie podoba mi się te pańskie politykowanie(zresztą PIS też), wolę pańskie analizy,
tak na marginesie- wykresy może rosną, bo wcześniej na sama zapowiedź rządów w/w \, spadły prawie w otchłań