Analiza weekendowa 15-19.06.2015

Zapraszam do obejrzenia weekendowej, która zwłaszcza w części dotyczącej indeksów zachodnich może wywołać wiele kontrowersji. Jestem otwarty na Wasze komentarze dotyczące tych zagadnień ale i również innych „instrumentów” omawianych w trakcie tego materiału video.

[youtube]https://youtu.be/ik7W_A2xv0I[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

33
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
PiotrSeweryn22kkDariusz BartłomiejczakQba Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marcin
Gość
marcin

Panie Dariuszu, link do nagrania nie działa

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Sorry już jest ok.

Marek
Gość
Marek

Tak co do Daxa i Twojej formacji duble 88 to sie zagdzam, Twoje szkolenia są the best!

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Jeśli nawet to „były” a nie „są”.

Qba
Gość
Qba

pamiętam słynne double double po 11 900 na DAX jak to miała przyspieszyć 1000 pkt w górę , a było 1000 pkt ale na 10850

skoro tak to działa to podajcie chociaż raz wejscie przed czasem POZIOM wejscia i STOP , niech wszyscy zarobią ,

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Ważne że Ty wiesz kiedy jak i gdzie wchodzić. Z tego powinieneś się cieszyć i nie słuchać weekendowych nie czytać komentarzy tylko prezentować same wykresy jakiegoś Borawskiego (tak na marginesie to tak samo widzi wig20 jak ja) Qba kiedy Ty przestaniesz mieć te problemy?

polom
Gość
polom

Jeśli chodzi o KGHM to należało by bacznie obserwować zachowanie kursu miedzi, który znalazł się również w ważnym miejscu, gdyż po wybiciu w dół (gdyby do niego doszło) to mamy przyspieszenie spadku i to dość poważne. http://pl.investing.com/commodities/copper

gibon
Gość
gibon

dzięki Darek,dla mnie sygnał sprzedaży pojawił się pod 2500 i tego się trzymam,korekty jak to korekty w trendach są

Qba
Gość
Qba

http://jacekborawski.blox.pl/html

a tutaj wykresy , warto zwrócić uwagę na nie szczególnie na MSCI , S&P , FUNTA , ROPA

pozdrawiam , Darek jak zwykle , spada ,, ale już może odbić ale też może spadnie po odbiciu i tak 40 minut o niczym , dalej czuję optymizm Darka , pisałem zjedziemy 300 pkt a Darek dalej będzie widział punkty zwrotne w swojej geometrii o spółkach z WIG 20 to nawet przez grzecznosc nie wspomnę ,

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Oczywiście że widzi i zarabia, ja nie piszę wywodów kto co mówi, co w biurze nadają, jak sytuacje widzi ten czy tamten. Ja gram i wbrew temu co przewidujesz wyciągam ot chociażby jak w piątek ponad 300 pkt na DAX.

22kk
Gość
22kk

Kiedy W20 precyzyjnie zjechał z okolic 2560 w dół – pisałem, że rynek dojrzał do korekty, tak teraz widzę po zjeździe do niemal 2300, iż rynek dojrzał do wzrostu. Jedynym zagrożeniem dla kupujących może być drugie dno na zbliżonym poziomie, a może go po prostu nie być. Powodzenia!!!

Qba
Gość
Qba

no ale wtedy DAREK widział swoją 5 tą falę w górę , ale już zapomniał bo zarabia na spadkach , a po fakcie to dołki ma złapane idealnie , i z tych milionów po 300 pkt na Daxie dziennie jedzie na wczasy na tydzien na ryby ,

normalnie cyrk ,

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

O krótkich to Tylko ty pisałeś i dzisiaj musisz leczyć rany, tak to jest jak się chce być mądrzejszym od wszystkich i słucha 7 tys. doradców z biur maklerskich całego świata.

marcin
Gość
marcin

niezła luka, na W20 w sam raz na harami

Seweryn
Gość
Seweryn

Nie ma luki . korekta piątkowego spadku ewentualnie rozbudowa wcześniejszej korekty.

Seweryn
Gość
Seweryn

Teraz już można powiedzieć że to rozbudowa wcześniejszej korekty i jesteśmy w fali c , która też powinna być całkowicie zniesiona .

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

A mógłbyś Seweryn wstawić wykres z tym bo nie bardzo wiem o co Ci chodzi, znaczy domyślam się ale nie jestem pewien?

marcin
Gość
marcin

o i zepsuli harami 🙂 2300 mocne wsparcie

Seweryn
Gość
Seweryn

Marcin 2300 powinno być przebite. Darek nieregularna na Wig20 i zygzak na WIG . C może być już zakończona ale może też być to dopiero pierwsza z pięciu w C , to jest to ryzyko. Osobiście myślę, że tam już niewiele pozostało ,może jeszcze jakiegoś knota zrobią.

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Teraz kumam o co Ci chodziło. Ja osobiście nie bardzo widzę takie układy jako faktyczne ale teoretycznie mogą być.

Qba
Gość
Qba

jak Grecja zbankrutuje a to jest pewne pytanie tylko KIEDY to dopiero zobaczycie odbicie , dzisiaj znów plotka od rana że GRECJA ma jakieś propozycje , można boki zrywać

Qba
Gość
Qba

zaraz się Dowiemy że Darek jednak nie zamknął w piątek DAXa i znó 300 pkt zarobił , Darek co nie ?

Darek nie wiem czy uwierzysz ale ja w piątek na samym dołku wziąłem Daxa na 10 LOTów , już STOP mam w dużym zysku , co ty na to

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

No niestety tylko Ty masz takie głupie gadanie i trudno. Ja nie załapałem się bo nie dali mi okazji otwierając się luką w górę (wspomnę tylko jak się naśmiewałeś z formacji duble 88) To że Ty wziąłeś to oczywiście wierutna bzdura bo Ty w piątek byłeś nastawiony na spadki a od kilku dni niemal wieszczysz krach i dzisiaj zadziałała Twoja „moc” za którą chyba już Ci tutaj ktoś bardzo dziękował i prosił abyś nie opuszczał tego bloga i pisał cały czas. Ja już taki nie jestem i nie będę doceniał Twojej „mocy” ale proszę Cie podaruj sobie takie głupie docinki… Czytaj więcej »

Seweryn
Gość
Seweryn

Z tego powodu Qba o zajętych pozycjach powinniśmy pisać w trakcie zajmowania , a nie jak się uda bo wtedy każdy chętnie się chwali.

Qba
Gość
Qba

indeks w Chinach tąpnał 14 % to tak w ramach apetytu na ryzykowne aktywa

marcin
Gość
marcin

piękny wzrost, ale martwi mnie słabsza postawa całego rynku, bo np. swig80 nie rośnie, także tutaj bym jedynie dopatrywał się słabości obecnego wzrostu, aczkolwiek ponad 2% przepłoszyło niejednego niedźwiadka 🙂

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Na obecną chwile w grze scenariusz z techniczną 1:1 i wcale nie jestem przekonany, że ten wzrost to już pożegnanie rynku niedźwiedzia.

Qba
Gość
Qba

szczególnie że NIEDŹWIEDŹ rozliczył w piątek serię , faktycznie został spłoszony ,

marcin
Gość
marcin

widzę, że +4% na DAX nie robi na QBie większego wrażenia, ok…

Piotr
Gość
Piotr

I jeszcze to: Na 20 minut przed końcowym fixingiem łączny obrót na wszystkich spółkach z WIG20 wynosi zaledwie 393 mln zł.

Qba
Gość
Qba

http://bankfotek.pl/view/1905814 eur/usd http://bankfotek.pl/view/1905815 S&P http://bankfotek.pl/view/1905816 ropa http://bankfotek.pl/image/1905817 DAX http://bankfotek.pl/image/1905827 miedź u nas na razie ABC i najważniejszy szczyt fali 4 czyli 2380 pkt na FW 20 to pierwszy OPÓR , koniec kwartału to u nas pewnie trochę podciągną , rynki przygotowane pod GRECJĘ , zasada jest prosta , żeby grać L musi pójsc 5 fal w górę , potem korekta ABC która nie wybije dołka , i potem można wchodzić na wybicie B ze stopem poniżej ostatniego dołka , oczywiście niektórzy złapią BA pewnie już złapali w piątek sam dołek , tylko powiedzą po fakcie , na wzroście spada LOP… Czytaj więcej »

Seweryn
Gość
Seweryn

Qba co za problem jak będzie trzeba to dodrukują .

Qba
Gość
Qba

Seweryn ale powiedz jak masz 400 mld euro długu i nie masz nawet na odsetki to po co ci kolejny dług , tak tylko na chłopski rozum