Analiza weekendowa 26-30.01.2015

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Znajdziesz w niej to wszystko co przedstawiam co tydzień i jeden dodatkowy element, który jest bardzo ważnym w świetle przyszłości naszej giełdy. Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami opartymi na konkretach.

[youtube]http://youtu.be/CI9pq51Qw_g[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

12 Replies to “Analiza weekendowa 26-30.01.2015

 1. W pierwszych słowach mego postu chciałbym wyrazić słowa nawiekszego uszanowania i uznania dla małżonki gospodarza. Sądząc z tempru głosu jak i zmiany terminu prelekcji, Szanowna Małżonka musiala wyrazić wysokie niezadowolenie z hobby / pracy gospodarza. Chcialbym Ją jednocześnie zapewnić, że w/w praca jest wielce pomocna dla szerokiego grona czytelnikow. Na sumę nie uczeszczam, więc zmiana terminu jak i tempo prezentacji nie jest dla mnie najmilsza. Osobiscie preferowalem poprzednią wersję, choć jakość techniczna nagrania bardzo na plus.
  Rozumiem większość argumentów za spadkami, ale mimo wysilkow nie jestem w stanie dostrzec linii trendu wzrostowego na wig 20 od 2009 roku.
  Kończąc jeszcze raz chciałbym wyrazić slowa uznani dla cierpliwości i wyrozumiałości Małżonki, ktora pozwala nam maluczkim na chwilę niedzielnej refleksji.

 2. Jedni piszą ze hossa idzie inni ze spadki chaos jest i tak naprawdę chyba trzeba poczekać na jakieś bardziej klarowne sygnały. Prawda jest taka ze Mario sypie niezłą kasą i od marca coś zacznie się dziać.

 3. Odnośnie indeksu WIG-Banki wystarczy poczekać do wtorku (3luty br.) gdyż to właśnie wtedy rusza publikacja raportów z GPW. Na pierwszy ogień idzie BZWBK. Może to być wskazówka do kolejnych raportów banków wchodzących w skład tego indeksu.

  1. Zgadza się ale to po prostu nie chciało się przyjąć a z 50 głosów trudno wyciągać jakieś logiczne wnioski.

 4. Myślę ze grono osób, które ogląda te analizy traktuje je również edukacyjnie. W związku z tym sugeruje każdorazowo przy analizie wykresu umieszczanie pod nim słupków wolumenowych. Uważam ze bardzo dobrze uzupełnia to formacje odwracające trend czy wskazywanie fal Elliotta lub akcje popytowo-podazowe na oporach i wsparciach

 5. Popieram Pańską decyzje przełożenia na sobotę analizy z podziękowaniem za jej kontynuację a nie zawieszenie.Podziwiam jednocześnie entuzjazm jaki emanuje z Pańskiego głosu,co świadczy że wklada Pan w te anlizy dużo serca,a więc rodzina ma prawo być trochę zazdrosna.W imieniu wszystkich czytelników proszę wiec ją o dużą wyrozumiałość.Dzękuję!

 6. Dziękuję Panu za to co Pan robi,oglądam od kilku miesięcy wszystkie analizy,sobota to lepszy termin,jest więcej czasu, daje pan wiedzę -uczę się od pana i za to wielkie dzięki.pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *