Analiza weekendowa 21-25.04.2014

Zapraszam do „weekendowej”. Zanami skrócony tydzień a przed nami kolejny skrócony tydzień. To wszystko nie jest zapewne sprzymierzeńcem pełnego zaangażowania inwestorów ale….[fumpBegin]

[youtube]http://youtu.be/CTRS1O1pJbo[/youtube]

[fumpEnd]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

12 Replies to “Analiza weekendowa 21-25.04.2014

 1. Słuchałem analizy do 1:40 aż do „w każda stronę może iść”, „na rynku nic sie ostatnio nie dzieje”. Tylko w popularnym trejdingowym konkursie z tego nic-sie-niedziania zdołano zarobić 2000% zysku 🙂 To tyle.

  1. I co z tego ma wynikać? W tym „trejdingowym konkursie” sam w jeden tydzień (niepełny) zrobiłem 548% ale co z tego ma wynikać? Jak masz pisać takie bzdury to faktycznie „przejdź na inną stronę” (to już w odpowiedzi na kolejny Twój komentarz).

 2. Panowie nikt o tym nawet nie wspomnie , ale czy na dax właśnie nie buduje się drugie ramię dość dużej formacji ORGR z linią szyji na około 9650 ? Jeśli ja dobrze to pojmuje to moje s brane po 9551 dadzą zarobić tylko brokerowi bo stoplos już na wejściu.

  1. Jeśli takowa się zrealizuje to znaczyłoby że na realizację ma szanse jeszcze większa z linią szyi na ok. 9740

   1. Dobre P.Darku 🙂 w takim razie jak dojdzie do owych 9740 stawiam S-kę Max i oświadczam wszem i wobec , że nie będzie miała ona stoplosa. Kiedyś grywałem używając tylko analizy technicznej i korzystałem z rekomendacji pewnego góru w tej dziedzinie , niestety po trzech pułakach depo wyparowało. Obecnie staram się łączyć wykresy z przemyśleniami o charakterze fundamentalnym , a tych , które przemaiają za wzrostami jest już niewiele. Zresztą walka przedewszystkim toczy się przede wszystkim w naszych głowach nie tylko na wykresach.

  1. Ja w te ORGR w żaden sposób nie wierzę i nie biorę ich poważnie pod uwagę ale wskazałem że gdyby miał realizować się taki wspomniany przez @liktora to mógłby również jeszcze większy.

 3. 8 V 14:30
  Strefa Euro
  Konferencja prasowa po posiedzeniu ECB

  Do tego dnia i tej godziny będziemy zdaje się tak chodzić od ścianki do ścianki – chyba że wcześniej pójdą jakieś przecieki odnośnie QE w EU. Właściwie to jest ostania niewiadoma dla rynków finansowych + Ukraina 25V zdaje się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *