Wesołych Świąt zamiast „weekendowej”.

Chciałbym wszystkim czytelnikom złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa.
Niestety ilość świątecznych obowiązków odebrała mi wszelkie chęci i możliwości czasowe na przygotowanie „analizy weekendowej”. Mam nadzieję, że mi wybaczycie a ja w zamian postaram się po świętach w swoich codziennych komentarzach odnieść się choć w kilku zdaniach do „instrumentów”, które zazwyczaj omawiam w „weekendowej”.
Jeszcze raz : Zdrowych spokojnych Świąt!

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7 Replies to “Wesołych Świąt zamiast „weekendowej”.

  1. P. Darku – prawdziwie rodzinnych, szczęśliwych, pełnych miłości i duchowego piękna Świąt, wolnych od trosk oraz pomyślności na przyszłe dni!

  2. Gospodarzowi i wszystkim odwiedzającym Wszystkiego Dobrego na Święta i powodzenia w inwestycjach po świętach życzy
    Artur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *