Komentarz po sesji 18.12.2013

Dzisiejsza sesja zakończyła się minimalnym wzrostem o 0.26% a na wykresie dziennym powstała maleńka szpulka „na wysokich nogach”. Ten obraz niezdecydowania a właściwie wyczekiwania na decyzje i przemowę BB, trochę większe obroty przemawiają za tym aby przy niezauważalnych zmianach w sytuacji odpuścić sobie dzisiejszy komentarz. W końcu na wykresie intra w dalszym ciągu klin o coraz mniejszej amplitudzie i to od dzisiejszego komunikatu będzie zależało czy zgodnie z teorią nastąpi wybicie w górę i wreszcie doczekamy się jakieś korekty.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5 Replies to “Komentarz po sesji 18.12.2013

    1. No cóż jesteś optymistą, osobiście nie widzę żadnego hurra optymizmu w USA a ten ruch po 20 to jak na obecną chwilę idealnie wpisujący się strzał na falę c korekty abc po pierwszym spadku. No chyba że pociągną jeszcze w górę ale może to być trudne.

    2. taktyka zeszli do 20 w dół pokazali decyzję i sporo nabrało S, które trzeba szybko wybić i to zrobili i teraz spokojnie przekręcają się na S. Dzień z fed i po wzrostowy a kolejny to biznes as usual czyli spadki. Piękny ruch na wycięcie szybkich S i postawienie swoich. Mistrzostwo 🙂 uwielbiam ten przewidywalny ruch jankesa. Jutro trzymanie za mordę lekko zielono.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *