Sytuacja na rynku stała się na tyle ciekawa, że możemy chyba pomyśleć o powrocie do …… no właśnie o tym co z dużym prawdopodobieństwem może czekać nas w kolejnych tygodniach i nie tylko. Zapraszam do obejrzenia analizy!
Przypominam o możliwości wzięcia udziału w ankiecie, która znajduje się w prawym górnym rogu bloga.
Zwiększamy bonus dla nowych kont w IronFX, teraz otrzymasz 60% swojego zasilenia konta! Otwierasz konto z banera lub przycisku w zakładce BROKER, wpłacasz równowartość min. 500$ i za chwilę masz dodatkowe 60%, dzięki którym znacznie ograniczasz swoją stratę i zwiększasz możliwości osiągnięcia większego zysku z transakcji.[fumpBegin]
[youtube]http://youtu.be/2DFWJVV6qB8[/youtube]
[fumpEnd]
1975 na spx w przeszłym roku jest duże prawdopodobieństwo.
Witam
Chciałbym przedstawić nieco inne walory. Więcej walut i surowców.
Zapraszam do zerknięcia między innymi na wykres ceny terminowej obligacji 10-letnich amerykańskich. Może to mieć wpływ na przyszłe zachowanie się indeksów zagranicznych w tym najbardziej obserwowanego przez inwestorów indeksu sp500
Zapraszam do zapoznania się z analizami:
http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-ceny-terminowej-dziesiecioletniej-obligacji-amerykanskiej-8-12-2013r/
http://galeriazyskow.pl/naturalgas-wykres-tygodniowy-i-dzienny-8-12-2013r/
http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-eursek-interwal-dzienny/
http://galeriazyskow.pl/analiza-walut-eurgbp-interwal-tygodniowy-8-12-2013r/
http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-audusd-interwal-dzienny-i-tygodniowy-8-12-2013r/
Pozdrawiam
Jacek Raczkowski
nie rób sobie jaj 21 ooo pkt na WIGu w kilka miesięcy to TAKIEGO KRACHU JA NIE PAMIĘTAM , a może ty pamiętasz to pokaz pprzykład
no bo techniczny zapis to powinien być 2,1-2,2 tyś a nie 21-22 tyś bo to sugeruje wielkość pkt na wigu a nie na wig20. Trochę prostej matematyki w zapisie i się gubisz byczku 🙂