Analiza weekendowa 02-06.12.2013

Sytuacja na rynku stała się na tyle ciekawa, że możemy chyba pomyśleć o powrocie do …… no właśnie o tym co z dużym prawdopodobieństwem może czekać nas w kolejnych tygodniach i nie tylko. Zapraszam do obejrzenia analizy!
Przypominam o możliwości wzięcia udziału w ankiecie, która znajduje się w prawym górnym rogu bloga.
Zwiększamy bonus dla nowych kont w IronFX, teraz otrzymasz 60% swojego zasilenia konta! Otwierasz konto z banera lub przycisku w zakładce BROKER, wpłacasz równowartość min. 500$ i za chwilę masz dodatkowe 60%, dzięki którym znacznie ograniczasz swoją stratę i zwiększasz możliwości osiągnięcia większego zysku z transakcji.[fumpBegin]

[youtube]http://youtu.be/2DFWJVV6qB8[/youtube]

[fumpEnd]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RynekqbaJacek Raczkowskiromano Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
romano
Gość
romano

1975 na spx w przeszłym roku jest duże prawdopodobieństwo.

Jacek Raczkowski
Gość
Jacek Raczkowski

Witam
Chciałbym przedstawić nieco inne walory. Więcej walut i surowców.

Zapraszam do zerknięcia między innymi na wykres ceny terminowej obligacji 10-letnich amerykańskich. Może to mieć wpływ na przyszłe zachowanie się indeksów zagranicznych w tym najbardziej obserwowanego przez inwestorów indeksu sp500

Zapraszam do zapoznania się z analizami:

http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-ceny-terminowej-dziesiecioletniej-obligacji-amerykanskiej-8-12-2013r/

http://galeriazyskow.pl/naturalgas-wykres-tygodniowy-i-dzienny-8-12-2013r/

http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-eursek-interwal-dzienny/

http://galeriazyskow.pl/analiza-walut-eurgbp-interwal-tygodniowy-8-12-2013r/

http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-audusd-interwal-dzienny-i-tygodniowy-8-12-2013r/

Pozdrawiam

Jacek Raczkowski

qba
Gość
qba

nie rób sobie jaj 21 ooo pkt na WIGu w kilka miesięcy to TAKIEGO KRACHU JA NIE PAMIĘTAM , a może ty pamiętasz to pokaz pprzykład

Rynek
Gość
Rynek

no bo techniczny zapis to powinien być 2,1-2,2 tyś a nie 21-22 tyś bo to sugeruje wielkość pkt na wigu a nie na wig20. Trochę prostej matematyki w zapisie i się gubisz byczku 🙂