Analiza weekendowa 27-31.08.2012

Jak co tydzień zapraszam do obejrzenia materiału video z analizą weekendową. Końcówka minionego tygodnia może zapowiadać coś ciekawego dla….[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x5rAG1zkL7o[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

27
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
RynekwigusjacakjJaro Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Borse
Gość
Borse

Hmm… giełda w Izraelu na czerwono. Pan BB rozczarował, więc co do wzrostów byłbym ostrożny. W piątek uderzyliśmy z impetem w opór na 2275 (fw20) i nie mieliśmy więcej pary. Cóż a jak będzie inaczej, to SL zadziała i odwrócę pozycję. Proste 🙂

gibon
Gość

bardzo lubię wysłuchiwać Pana komentarzy w niedzielę,siadam sobie wygodnie w fotelu i wsłuchuję się w analizę -jestem chyba maniakiem giełdowym,są to dla mnie chwile relaksu intelektualnego,pozdrawiam i czekam już na” za tydzień”

marian
Gość
marian

Robię dokładnie tak samo gibon jak ty
Zapomniałem tylko spytać Darka czy srebro już definitywnie wybiło z trójkąta na wykresie tygodniowym , czy to nadal naruszenie , w/g mnie wybiło , ale przydało by się potwierdzenie fachowca , dlatego mam taką prośbę o potwierdzenie

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

No ten tydzień to już ewidentne wybicie na srebrze a dolny cień testował nawet tą linię. Złoto wygląda jeszcze lepiej bo wybiło takie samo ograniczenie i dodatkowo wyszło z lekko wzrostowego kanału cenowego.

kj
Gość
kj

Złoto za pol roku po 800 dolarów a srebro po 16$. Wig200 na 1000pkt. Ostatnia szansa. Pozdrawiam i przypomne ten wpis z poczatku września 2012. kj.

kj
Gość
kj

Postawiłem prawie caly swój majątek. Odezwe sie na pewno 🙂

tomon20
Gość

@Panie Darku spojrzałem tylko pierwszą minutę i od razu napiszę uwagi. Mówi Pan o próbie odreagowania w piątek nieudanej i za chwilę o białej świec w ostatni dzień tygodnia. Czy to nie właśnie piątek?? tak samo ten duży spadek który tam Pan mówi, że utrzymywał przewagę niedźwiedzi to środa była a nie czwartek. Jakaś impreza wczoraj była ??:):)

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Tomon20 faktycznie pomyliłem się i czwartkowy spadeczek wskazałem jako piątkowy. Zwykłe przejęzyczenie. Nie wiem czy to zaraz musi być efekt jakieś imprezy? No ale skoro pytasz to odpowiem że nie, dzisiaj mam imprezę – ojciec obchodzi 70-ke i różnie może być.

tomon20
Gość

To był tylko żart:)

krezus
Gość
krezus

no to kogo ubrali w pkobp? jeleń kupował ? biała świeca jak byk…
moje zdanie jedziemy na 1450 na sp500 i to dopiero bedzie koniec 5
pozdrwiam

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

A co ma PKOBP do S&P?

Mirek
Gość
Mirek

Panie Darku. A jakie jest Pana nastawienie do par USD/PLN i EUR/PLN.? Mirek.

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Zwłaszcza na EUR/PLN brakuje chyba 5 w C czyli jakieś umocnienie złotego?

krezus
Gość
krezus

ma sporo ….
ale to są dwa topiki
pierwszy nie musiala byc dystrybucja jak Pan uwaza
drugi moj poglad na rynek wg fal eliota
jesli idziemy na 1450 na sp500 to na pkobp jelenia w piatek nie ubrali tak łatwo w jeden dzien
pozdro

Jaro
Gość
Jaro

fala 5 na wigu nie może byc równa fali 1,gdyż w tym przypadku zaprzeczyłoby zasadzie że fala 3 nie moze byc najkrótsza , a tutaj widac że przy zasugerowanym układzie fala 1 jest dłuzsza od 3.pozdro

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Mówimy o wzroście od lipca i tu nie ma nic z tego co piszesz.

jaca
Gość
jaca

hej
zapraszam do obejżenia funta
http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-gbpusd-d-02-09/

i euro
http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-eurpln-1w-02-09/

Późno robione w nocy ale co poradzić. Czasu się nie rozciągnie.
Pozdrawiam

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

jaca – nie uważasz, że powinieneś napisać chociaż kilka słów dla innych a nie tak tylko ściągać ruch na swoją stronę? Jeśli tworzysz coś i chciałbyś zachowywać się profesjonalnie to chyba nie tak powinno to wyglądać?

jaca
Gość
jaca

Darku nie bardzo rozumiem.
Po co mam pisać dwa razy skoro najlepoiej sobie zerknąć i poczytać.
Czy ja wrzucę opis i wykres czy wrzucę link z tym samym to co robię nie tak?
Ja uczciwie pokazuję moje zagrania wraz z opisami. Robię bardzo odważne zagranie i chyba nie ma takich stron/blogów za wiele jeśli wogule.
Bardzo proszę prowadźcie publicznie swoje portfele wraz z zagraniami chętnie zobacze skuteczność.

Ok postaram się więcej napisać następnym razem.
Dzięki że takich wiadomośći nie usuwasz bo Harmonic mnie od razu moderował uważając że że robie mu konkurencje albo pisząc o pozycjach przeciwnych do jego.
Pozdrawiam

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Jaca – chodzi mi o to, że nie każdy przechodzi na inne strony i skoro tu wklejasz link to podziel się chociaż kilkoma zdaniami i jeśli kogoś to mocno zainteresuje to pójdzie dalej ale będzie wiedział choć trochę jak nie lubi skakać. Ja nie moderuję takich wpisów bo one zawsze mogą coś ciekawego wnieść a najbardziej chodzi mi o „edukacje” tych którzy nie posiadają doświadczenia.

wigus
Gość
wigus

zaczliśmy nowy tydzień i jakoś nie widać waszych upragnionych spadeczków tylko że tym razem nie będzie już pretekstu do planowego spuszczenia indeksu tak że tylko jak to jest u was krótkie pozycje przyniosą w przyszłości zyski

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Kolego ogarnij się bo nawet nie potrafisz sprecyzować do kogo piszesz. Nie wspomnę już, że za Twoim przekonaniem nie stoi nawet małe źdźbło merytorycznego zaangażowania.

Rynek
Gość
Rynek

a PKO Pionier z fundami od 4 tygodni się reklamuje wszędzie w tv na tv 24 , gazecie, internecie- spokojna dystrybucja tzw. selektywna dystrybucja trwa. Fundusze spokojnie odbierają towar od grubszych. Pisałem ,że taki fałszywy spokój przez sierpień będzie trwać.

Borse
Gość
Borse

Ciekawe dlaczego Skarb Państwa pozbywa się pakietów PKO i PZU (żródło TVNCNBC) skoro idzie hossa? Czy może mi ktoś to wytłumaczyć.

Rynek
Gość
Rynek

no to odpowiedź jest znana. To samo PZU przez swoich upycha na spokojnie w fundy. Ktoś musi to odkupić. Takie reklamy od maja do lipca 2011 też były i przyszło parę dni fiesty.

Rynek
Gość
Rynek

jak myślicie kto sprzedawał w maju – lipcu 2011 ? ulica ? heh naganiana reklamami razem z małymi i średnimi inwestorkami kupowali wtedy na spokojnym boczniaku. Później odbierano od spanikowanych 20 – 40% niżej wiele walorów. Czas zrobić to samo. Znów niespodziewanie przyjdzie parę dni korekty i sobie pożenicie L.

Rynek
Gość
Rynek

to jest najlepsze z artykuł z bankiera o sprzedaży przez skarb państwa akcji.

OFE po okresie dywidend otrzymały ponad 15 mld zł i na pewno będą zainteresowane ciekawymi okazjami na rynku.

Tak na światowe zawirowania nie ma rady bo znowu nikt nie przewidział ,że za jakiś czas się załamie wszędzie ale okazje na rynku obecnie są heheh stare numery robią przed zwałą.