Jak co tydzień zapraszam do obejrzenia materiału video z analizą weekendową. Końcówka minionego tygodnia może zapowiadać coś ciekawego dla….[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x5rAG1zkL7o[/youtube]
Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.
Hmm… giełda w Izraelu na czerwono. Pan BB rozczarował, więc co do wzrostów byłbym ostrożny. W piątek uderzyliśmy z impetem w opór na 2275 (fw20) i nie mieliśmy więcej pary. Cóż a jak będzie inaczej, to SL zadziała i odwrócę pozycję. Proste 🙂
bardzo lubię wysłuchiwać Pana komentarzy w niedzielę,siadam sobie wygodnie w fotelu i wsłuchuję się w analizę -jestem chyba maniakiem giełdowym,są to dla mnie chwile relaksu intelektualnego,pozdrawiam i czekam już na” za tydzień”
Robię dokładnie tak samo gibon jak ty
Zapomniałem tylko spytać Darka czy srebro już definitywnie wybiło z trójkąta na wykresie tygodniowym , czy to nadal naruszenie , w/g mnie wybiło , ale przydało by się potwierdzenie fachowca , dlatego mam taką prośbę o potwierdzenie
No ten tydzień to już ewidentne wybicie na srebrze a dolny cień testował nawet tą linię. Złoto wygląda jeszcze lepiej bo wybiło takie samo ograniczenie i dodatkowo wyszło z lekko wzrostowego kanału cenowego.
Złoto za pol roku po 800 dolarów a srebro po 16$. Wig200 na 1000pkt. Ostatnia szansa. Pozdrawiam i przypomne ten wpis z poczatku września 2012. kj.
Postawiłem prawie caly swój majątek. Odezwe sie na pewno 🙂
@Panie Darku spojrzałem tylko pierwszą minutę i od razu napiszę uwagi. Mówi Pan o próbie odreagowania w piątek nieudanej i za chwilę o białej świec w ostatni dzień tygodnia. Czy to nie właśnie piątek?? tak samo ten duży spadek który tam Pan mówi, że utrzymywał przewagę niedźwiedzi to środa była a nie czwartek. Jakaś impreza wczoraj była ??:):)
Tomon20 faktycznie pomyliłem się i czwartkowy spadeczek wskazałem jako piątkowy. Zwykłe przejęzyczenie. Nie wiem czy to zaraz musi być efekt jakieś imprezy? No ale skoro pytasz to odpowiem że nie, dzisiaj mam imprezę – ojciec obchodzi 70-ke i różnie może być.
To był tylko żart:)
no to kogo ubrali w pkobp? jeleń kupował ? biała świeca jak byk…
moje zdanie jedziemy na 1450 na sp500 i to dopiero bedzie koniec 5
pozdrwiam
A co ma PKOBP do S&P?
Panie Darku. A jakie jest Pana nastawienie do par USD/PLN i EUR/PLN.? Mirek.
Zwłaszcza na EUR/PLN brakuje chyba 5 w C czyli jakieś umocnienie złotego?
ma sporo ….
ale to są dwa topiki
pierwszy nie musiala byc dystrybucja jak Pan uwaza
drugi moj poglad na rynek wg fal eliota
jesli idziemy na 1450 na sp500 to na pkobp jelenia w piatek nie ubrali tak łatwo w jeden dzien
pozdro
fala 5 na wigu nie może byc równa fali 1,gdyż w tym przypadku zaprzeczyłoby zasadzie że fala 3 nie moze byc najkrótsza , a tutaj widac że przy zasugerowanym układzie fala 1 jest dłuzsza od 3.pozdro
Mówimy o wzroście od lipca i tu nie ma nic z tego co piszesz.
hej
zapraszam do obejżenia funta
http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-gbpusd-d-02-09/
i euro
http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-eurpln-1w-02-09/
Późno robione w nocy ale co poradzić. Czasu się nie rozciągnie.
Pozdrawiam
jaca – nie uważasz, że powinieneś napisać chociaż kilka słów dla innych a nie tak tylko ściągać ruch na swoją stronę? Jeśli tworzysz coś i chciałbyś zachowywać się profesjonalnie to chyba nie tak powinno to wyglądać?
Darku nie bardzo rozumiem.
Po co mam pisać dwa razy skoro najlepoiej sobie zerknąć i poczytać.
Czy ja wrzucę opis i wykres czy wrzucę link z tym samym to co robię nie tak?
Ja uczciwie pokazuję moje zagrania wraz z opisami. Robię bardzo odważne zagranie i chyba nie ma takich stron/blogów za wiele jeśli wogule.
Bardzo proszę prowadźcie publicznie swoje portfele wraz z zagraniami chętnie zobacze skuteczność.
Ok postaram się więcej napisać następnym razem.
Dzięki że takich wiadomośći nie usuwasz bo Harmonic mnie od razu moderował uważając że że robie mu konkurencje albo pisząc o pozycjach przeciwnych do jego.
Pozdrawiam
Jaca – chodzi mi o to, że nie każdy przechodzi na inne strony i skoro tu wklejasz link to podziel się chociaż kilkoma zdaniami i jeśli kogoś to mocno zainteresuje to pójdzie dalej ale będzie wiedział choć trochę jak nie lubi skakać. Ja nie moderuję takich wpisów bo one zawsze mogą coś ciekawego wnieść a najbardziej chodzi mi o „edukacje” tych którzy nie posiadają doświadczenia.
zaczliśmy nowy tydzień i jakoś nie widać waszych upragnionych spadeczków tylko że tym razem nie będzie już pretekstu do planowego spuszczenia indeksu tak że tylko jak to jest u was krótkie pozycje przyniosą w przyszłości zyski
Kolego ogarnij się bo nawet nie potrafisz sprecyzować do kogo piszesz. Nie wspomnę już, że za Twoim przekonaniem nie stoi nawet małe źdźbło merytorycznego zaangażowania.
a PKO Pionier z fundami od 4 tygodni się reklamuje wszędzie w tv na tv 24 , gazecie, internecie- spokojna dystrybucja tzw. selektywna dystrybucja trwa. Fundusze spokojnie odbierają towar od grubszych. Pisałem ,że taki fałszywy spokój przez sierpień będzie trwać.
Ciekawe dlaczego Skarb Państwa pozbywa się pakietów PKO i PZU (żródło TVNCNBC) skoro idzie hossa? Czy może mi ktoś to wytłumaczyć.
no to odpowiedź jest znana. To samo PZU przez swoich upycha na spokojnie w fundy. Ktoś musi to odkupić. Takie reklamy od maja do lipca 2011 też były i przyszło parę dni fiesty.
jak myślicie kto sprzedawał w maju – lipcu 2011 ? ulica ? heh naganiana reklamami razem z małymi i średnimi inwestorkami kupowali wtedy na spokojnym boczniaku. Później odbierano od spanikowanych 20 – 40% niżej wiele walorów. Czas zrobić to samo. Znów niespodziewanie przyjdzie parę dni korekty i sobie pożenicie L.
to jest najlepsze z artykuł z bankiera o sprzedaży przez skarb państwa akcji.
OFE po okresie dywidend otrzymały ponad 15 mld zł i na pewno będą zainteresowane ciekawymi okazjami na rynku.
Tak na światowe zawirowania nie ma rady bo znowu nikt nie przewidział ,że za jakiś czas się załamie wszędzie ale okazje na rynku obecnie są heheh stare numery robią przed zwałą.