Oczywiście dzisiaj nie będzie komentarza ale …… .

Szczęśliwego Nowego Roku 2026!
Niech każdy miesiąc przynosi Wam radość, każdy tydzień sukcesy,
a każdy dzień uśmiech i satysfakcję z tego, co robicie.
Życzę Wam pięknych chwil i niezapomnianych przygód!
Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.
Sygnał wskoczy na L jeżeli kurs wzrośnie 15 pkt. od poziomu otwarcia
Ważony obrotami Wig20 po 17pkt.
Samych sukcesów i pozytywnych zaskoczeń w 2026 roku.
Szczęśliwe Nowego Roku oraz trafnych decyzji w inwestowaniu w 2026r życzy Sławek.
Zdrowia oraz samych dobrych decyzji w 2026 Roku
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU i do własnych przemyśleń https://www.youtube.com/watch?v=Oa9R_ptuuw4&t=912s
czas na korektę zaliczyliśmy poziom 1,62 fali pierwszej , jestem na S
Do ilu w dół, Twoim
zdaniem?
Już było w dol;) nasz rynek wyjątkowo silny. Do tego bardzo duzo przepowiedni wieszczących krach czy większa korektę wiec będziemy tak sobie dalej rosnąć;). Osobiscie w s wchodzę po przełamaniu poziomu jaki sobie wyznacze a nie łapie szczytu. Teraz sensowne s to po złamaniu strefy 2330-20.
Marcel obserwuj spadek falami czy są trzy czy pięć ,dadzą Ci podpowiedż.
Marcel o ile tego nie znasz to masz w prezencie noworocznym , może też i innym traderom się przyda. https://www.youtube.com/watch?v=MOvljiXeDkQ
Andy to jest nas dwóch ale to łapanie noży – korekta możliwa dopiero po trzech królach – przy takich sesjach gdzie jest dużo wolnego mogą się wygłupiać do woli z wyciąganiem, pozdrawiam
Zakończenie impulsu na tej serii wychodzi mi na 3282, natomiast na fw20 kontynuacyjnym na 3297, dzisiaj kończy się też rajd św. MIKOŁAJA.
rajd na GPW trwa statystycznie do 13 stycznia , a teraz to trwa 3 fala jeszcze 4 i 5 ? Misie niech walczą hehehehehe w takiej HOSSIE
Cały rynek rośnie swig,mwig silne wzrosty wybicie z konsoli
Na wykresie kontynuacyjnym mam dla w20 3300 jako bardzo ważny sufit ale to tak grając z trendem należałoby tam L zamykać no ale my jak zwykle zawracamy kijem Wisłę – no takie hobby :-))
MY to kogo masz na myśli szorciarzy z tego forum ? obejrzyj stopy zwrotu polskich indeksów i spółek , takiej hossy to ja nie pamiętam od słynnego 2007 roku ? srednia z 200 tygodni jest na 2200 , takiej euforii to chyba nawet wtedy nie było , ZAGRANICA kupuje wszystko PKC ,
ZwaŁA będzie potężna, tylko jeszcze łeb rozgrzany i nie wierzy…
ADAM ale to żaden problem jest żeby się odwrócić z powrotem na L , PRZECIEŻ JEST TO GRA DWUKIERUNKOWA
pozdrawiam
może ktoś mi wytłumaczy z tych dających minusy co nieprawdziwego jest w tym stwierdzeniu .
to jeszcze poproszę o kolejne minusy ,bowiem jestem na S , ,ponieważ doczekałem się bardzo rzadkiego przypadku gdzie z formacji podwójnego dna nastąpiło cofnięcie po jej potrójnym zasięgu.tj 3321, a więc zabrakło zaledwie 7 pkt. na dystansie ponad 300pkt.