W dalszym ciągu … .

Na wykresach dziennych zmiany, które nic nowego nie wnoszą zatem dzisiaj tylko wykres intra naszego WIG 20 bez komentarza.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakAdamGrzegorzandyMarcin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na L jeżeli kurs wzrośnie 13 pkt. od poziomu otwarcia

Marcin
Gość
Marcin

Panie Dariuszu dziękuje za aktualizację na wykresie

andy
Gość
andy

Witam po przerwie urlopowej, , imo kończymy korektę od 2385 megafonem gdzie jesteśmy od 2505 w podfali 5.megafonu. /poziomy1-2563; 2-2524; 3-2569; 4-2505/;

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Dziekuje Panie Darku za wykres.
Nie wiem jaki jes time frame jest na wykresie ale czy nie uwaza Pan że wg D1 wczoraj byla korekta impulsu od 2387 czyli A dziś B a może jutro C. Dziwne jest zachowanie lopu tak jabby mieli i portfel L i portfel S korygując inbalance. Kazdy przyrost lopu ponad ich jest kasowany ruchem w dół lub w górę.

Adam
Gość
Adam

Tak to wygląda coraz bardziej, ze A 2570 do 2506 B 2506 do 2552 i czeka nas C