Cały czas czekamy.

Cały czas czekamy na jakieś konkretniejsze rozstrzygnięcia. Może nastąpią one dzisiaj po danych z USA.

Już dzisiaj zapraszam do weekendowej , która jak zwykle pojawi się w niedzielne do południe.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AdamTommyKonrad Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na S jeżeli kurs spadnie 17 pkt. od poziomu otwarcia. Połowa roku, a system w strategii zachowawczej leży i kwiczy – będę musiał w chwili wolnej przyjrzeć się mu bliżej. Na odwrotkę w tej chwili jest +206 pkt. – prowizje. Sesja spod „6” w tych układach jest dość nerwowa – zwłaszcza z rana przy dodatnim otwarciu : – dodatnie otwarcie to taki zygzak dół-góra-dół-góra i potem częściej czarna niż biała na zamknięciu dnia, ale numerologie sesji wskazują, że czekałoby nas kolejne uderzenie popytu – no zobaczymy; – ujemne otwarcie to takie 15-25 min. walki byka, po czym nockown… Czytaj więcej »

Adam
Gość
Adam

Powyżej 2520 na wig20 obowiązuje long i jedyne pytanie czy w poniedziałek będzie duża luka up czy down po wyborach we Francji.

Tommy
Gość
Tommy

Hmm… Up?? Z jakiego powodu ze zostanie jak teraz?

Adam
Gość
Adam

Fajne omówienie sytuacji : https://www.youtube.com/watch?v=aVzALrB6vgo

Tommy
Gość
Tommy

Jeszcze zobaczymy zachowanie USA po wczorajszej debacie.. chociaz teraz koniec miesiąca kwartału, półrocza, wiec moga ignorować.