Analiza weekendowa 17-21.05.2021.

Kolejny tydzień za nami zatem zapraszam do obejrzenia weekendowej. Powoli zaczynam się martwić czy ta niedzielna analiza dla Was jest naprawdę potrzebna? Dlaczego? Tak jak w tygodniu pod porannymi pojawia się dość sporo komentarzy tak pod weekendową , ostatnimi czasu jakby znacznie mniej. Statystyki strony niby nie zwiastują spadku zainteresowania ale czy osoby zaglądające tu w niedzielę oglądają czy jednak szybko wychodzą? Nurtuje mnie to bardzo no bo jak jest to niepotrzebne to może zaoszczędzę sobie czasu wolnego?

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

34
Dodaj komentarz

avatar
22 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
FilipDariusz BartłomiejczakrubikPrzemekTsG Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Slavko
Gość
Slavko

Dla mnie weekendowa to podstawa. W tygodniu pracuję, nie gram dt, więc bardzo sobie cenię Twoje weekendowe analizy. Może statystyki oglądania na youtube sprawdzisz? Brak wpisów pod weekendową może wynika z potrzeby odpoczynku?
Dzięki za Twoją pracę.

Tomek
Gość
Tomek

Nie rezygnuj z analiz weekendowych. Są bardzo dobre. Dają szerszy kontekst rynków. W każdą niedzielę oglądam. Pozdrawiam Tomek

Paweł
Gość
Paweł

Dla mnie weekendowa jest ważniejsza, bo są analizy spółek wig20. Nie gram na kontaktach, siedzę na akcjach więc cotygodniowa analiza spółek to fajna sprawa. Dzięki za dobrą robotę

Domino
Gość
Domino

Ja również regularnie oglądam weekendową, np. teraz na działce na hamaku załączam sobie i już słucham wnikliwie 😉
Jest bardzo potrzebna Panie Darku

Andrzej
Gość
Andrzej

Panie Dariuszu, bardzo dziękuję za weekendowe analizy. Dla mnie stanowią pewien kanon, podstawę do przygotowania na kolejny tydzień. Bez niej czuje, że czegoś brakuje, czegoś znaczącego. Jeszcze raz dziękuję i BARDZO SZANUJE Pana za poświęcenie i utracony czas. Pozdrawiam:)

eeR
Gość
eeR

Darku, w weekendowej pokazujesz co może sie wydarzyć w dłuższym terminie, wykresy miesięczne, linie trendu, poziomy docelowe, poziomy wsparć i oporów, nie tylko na indeksach ale również na spółkach z wig20. Twoje analizy są bardzo celne i pomocne, zwłaszcza dla tych którzy nie patrzą na rynek codziennie i chcą kupić i potrzymać papier. Bardzo je sobie cenie, uczę się i co najważnejsze sprawdzaja się. Oglądam już kilka dobrych lat. Nie przestawaj. Pozdrawiam.

Krzysiek
Gość
Krzysiek

dla mnie weekendowa to obowiązkowa pozycja w niedzielę, nie zawsze się muszę zgadzać w z Pana spojrzeniem nt rynku, ale każde merytoryczne przedstawienie swojego spojrzenia jest pomocne. Szkoda że rynek walutowy wraz z surowcami, miedź, złoto jest tak rzadko ostatnio przedstawiany

Marcin
Gość
Marcin

Gospodarzu, analiza weekendowa jest bardzo ważna ponieważ jest Twoim przemyśleniem średnio i długoterminowym. Dlatego jak masz czas i chęć to jak najbardziej prowadź.
Mniej komentarzy jest bo komentarze są codziennie na analizach dziennych.
A słuchających myślę że jest sporo.

Falaang
Gość
Falaang

Darku (kiedyś byliśmy na „ty”),
Nie wyobrażam sobie weekendu bez „weekendowej”. Po tym co napisałeś, wręcz czułem się w obowiązku to skomentować …

Darek
Gość
Darek

Wszystkie Pana analizy są dla mnie bardzo ważne.
Dziękuję, że mogę zapoznać się z bardzo merytorycznym materiałem przygotowanym przez prawdziwego eksperta.

Ignacy
Gość
Ignacy

Panie Darku, jak zawsze super analiza. Weekendowa jest Pana wizytówka i mnie przyciąga jak magnes, od lat. Pozdrawiam i dziękuję!

Piotrek
Gość
Piotrek

Dołączam się do przedmówców. Bardzo cenię sobie analizę weekendową. Proszę o jej kontynuowanie. Pozdrawiam

Nowy
Gość
Nowy

Oglądają wnikliwie oglądają! 🙂

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S od 2106 odwrócić na L + 17 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade,ów.

TsG
Gość
TsG

jestem zbyt krótko ale komentarze pod weekendową pojawiają sie w poniedziałek jak ruszają notowania…a zaczyna Kazimierz z systemem tak więc nie jest tak czarno Panie Gospodarzu…a jak widać po wpisach j/w ta weekendówka jest potrzebna chociażby dla posiadaczy akcji a jak sądzę jest ich sporo…..

Kazimierz
Gość
Kazimierz

TsG widzę , że wróciłeś do gry taka podpowiedż z mojej strony jak masz zrealizowany target to o premię zawalcz małą pozycją.
pozdro

TsG
Gość
TsG

Kazimierz teraz właśnie gram o premię do końca maja….a od nowego miesiąca tak jak zawsze będę starał sie w miarę szybko zrealizować target poprzez piramidowanie pozycji ( max 6-8koni) a gram na takie schematy jak 1/A(1/a) ,3/C(3/c), 5….korekty typu 2/B(2b) lub 4 omijam…no i luki cenowe!!!

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Super ważne żeby grać zgodnie z planem i realizować założony target i wszystko będzie oki.

Konrad
Gość
Konrad

Numerologicznie: 2134, 2140, 2146
Lotto: 2100, 2168
Krok systemu: 20
W piątek zaliczyliśmy bandę na 2142 i stamtąd byłem na S, ale na weekend zamknąłem. Dzisiaj myślę ponowić, gdyż w piątek znowu była zbieżność LOP=data i w połączeniu z numerologią miesięczną (dzisiaj możliwy zwrot) jest duża szansa na powodzenie takiego scenariusza.
A jak będzie, to się okaże…

BttF
Gość
BttF

W PL założenie jest realizowane wręcz modelowo … po zaliczeniu poziomu 2098/5 rynek ponownie został podbity do wskazanego poziomu docelowego 2140/3 i obecnie mamy już zaznaczoną linię obrony dla byka : 2097

https://invst.ly/uwvgb / https://invst.ly/uwvhq

W US założenia również w grze :

sap https://ibb.co/D1Ws0cP
dow https://ibb.co/GJ1WXRy
nasdaq https://ibb.co/LJKh688
russell https://ibb.co/RyJfccd

Zatem czekamy na zkończenie procesu Sell in May …

Udanych zagrań życzę 🙂

jerzy
Gość
jerzy

przypominam mój wois z piątku -„jezeli rynek znajduje się w konsolidacji /prostokąt/ ………

andy
Gość
andy

Jerzy chyba grubas .przeczytał Twój wpis ,poszedł jak po sznurku , gratki.

K-2
Gość
K-2

Naturalnie ze jest oglądana i bardzo pomocna.
Pozdrowienia z życzeniami i podziękowaniami za ponoszony trud.

andy
Gość
andy

Darek czytam. jak obowiązkową lekturę w szkole.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Darek Twoje weekendówki są w porzo to jest tzw. kwintesencja tygodnia w opcji AT jaką przedstawiasz
czasami warto napisać nawet dla jednego czytelnika ale wybór należy do Ciebie.
pozdro

TsG
Gość
TsG

co robi Grubas czyli tzw.rynek??? rynek stara się oszukać jak największą ilość grających….
comment image

andy
Gość
andy

trzymam się tego co napisałem pod Twoim wykresem w piątek + wpis Jerzego z piątku i jest całkiem dobrze

TsG
Gość
TsG

w tle mamy do wybicia duży RGR i mały RGR tak jak to pisał Darek ” co w dużym to i w małym”…
comment image

Przemek
Gość
Przemek

ja oglądam weekendową zawsze

rubik
Gość
rubik

Nigdy nie oglądam weekndowej od deski do deski i tym razem było podobnie więc nawet nie wiem do końca o co chodzi ale sądząc po komentarzach oczekujesz Darek feedbacku na temat swoich analiz. Mnie interesuje tylko wig20 oraz dax więc ze wszystkich trzech filmików oglądam tylko te dwa fragmenty, czasem zostaję jeszcze na s&p. Czytam natomiast analizy codzienne. Już kiedyś to mówiłem ale powtórzę. Twoje analizy są nawet nie tyle nie trafne co bardzo mało sprecyzowane. Zawsze obstawiasz oba kierunki i później w kolejnych wpisach bronisz swoich założeń, a w zasadzie połowy założeń. Tej trafnej połowy pomijając oczywiście wtopy. Jesteś… Czytaj więcej »