Analiza weekendowa 14-18.09.2020.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej w trzech odsłonach. W 3 części oprócz par walutowych coś dla „indeksowiczów”.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

12
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
taki sobie graczKazimierzandy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 1726 odwrócić na S – 17 pkt. od kursu otwarcia.

andy
Gość
andy

I cosik z Merrimana,, Nie można odrzucić obawy o kolejny możliwy kryzys gospodarczy i załamanie na giełdzie poprzedzające wybory w 2020 r., Mimo że jest to historycznie rzadka korelacja, niezależnie od 2008 r. W 2008 roku kryzys eksplodował, gdy Saturn zaczął zbliżać się do swojego sprzeciwu wobec Urana w dniu wyborów, 4 listopada 2008 r., Trwających do 26 lipca 2010 r. Mamy kolejny trudny aspekt między zbliżającym się Saturnem i Uranem, ale nie czyni go pierwsze przejście do lutego 2021 roku. Mamy jednak kolejny potężny kosmiczny wskaźnik możliwego kryzysu gospodarczego i histerii giełdowej, która pojawi się za dwa tygodnie. Retrograde… Czytaj więcej »

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Czy to co piszesz to jest na podstawie książki Wojciecha Suchomskiego
Cykle planetarne na giełdzie ? dość ciekawa pozycja mam ją w swoim zbiorze jak zaczynałem przygodę z giełdą,
pozdrawiam

andy
Gość
andy

Kazimierz , jest to wpis z bloga amerykańskiego astrologa finansowego,książkę Suchomskiego też mam w swoich zbiorach o giełdzie , ale dawno już do niej nie zaglądałem.Ciekaw jestem dlaczego nagle zniknął z giełdy , było kiedyś duże zainteresowanie tym tematem ,a trzeba przyznać że był w tym dobry.
pozdrawiam

Kazimierz
Gość
Kazimierz

ok

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Była taka strona astrobiznes dotyczyła giełdy.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S od 1706 pkt.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Wsparcia: 1690 – 1700
1650 – 1640

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Dlaczego podaję wg AT wsparcia może to być pomocne przy zamykaniu otwartych pozycji S
generalnie na giełdach jest spadkowo ale jak wszyscy wiemy sytuacja może się zmienić
dlatego można część otwartych pozycji przymknąć na pierwszym wsparciu zysk skasować i czekać na dalszy rozwój wydarzeń niestety ale z odwróceniem zajmowanej pozycji nie zawsze wychodzi dobrze przykład ostatni.
pozdrawiam

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jeszcze jedna informacja sygnał na odwrócenie pozycji dopiero jutro rano po zamknięciu
dzisiejszej sesji.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Dlaczego piszę o systemie dlatego że warto nim się zainteresować a równolegle podejmować samodzielne decyzje tak jak na wstępie zaznaczyłem do końca roku będę podawał w opcji komentarzy u Darka na stronie jak będzie zainteresowanie to niewykluczone że kontynuacja nastąpi w roku 2021 oczywiście za darmochę nie robię tego dla kasy.
pozdrawiam

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

Kazimierz stosujesz ten system wiec jeśli można pokaż krzywą kapitału z realu ,,,to powinno przekonać innych że system jest OK i daje zarobić w dłuższym terminie na ten moment jeśli chodzi o mnie to przetestowanie tego systemu zabierze cenny czas a mozna to uprościc dzu=ieki tobie…