Analiza weekendowa 24-28.08.2020.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj 3 części a w tej dotyczącej rynku walutowego kilka kwestii mogących mocno podpowiedzieć w sprawie indeksów i spółek. Oczywiście pary walutowe również są.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Tom'asRobertkrzysztofDariusz BartłomiejczakFilip Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andy
Gość
andy

pozdrowienia z nad morza, ryby nie biorą ,pogoda licha więc czas na Merrimana,, Wszystkie rynki finansowe i towarowe są narażone na poważne zmiany w niedługim czasie, ponieważ 9 września Mars wejdzie w retrogradację, a 12 września Jowisz przejdzie w tryb bezpośredni. Nawet wcześniej Wenus (wartości, pieniądze) będzie w opozycji do Jowisza, Plutona i Saturna. 25 września 2, a 4 września uformowanie kwadratu T z Marsem. Są to geokosmiczne sygnatury odwrócenia i przez cały czas od teraz do połowy września mogą być świadkami cyklicznych wzlotów i upadków, od których następują odwrócenia. Ale potem jedno z najpotężniejszych geokosmicznych pasm czasu w roku… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

c.d.W tym tygodniu Księżyc w pełni przypada 2 września, tego samego dnia, w którym Wenus znajdzie się w opozycji do Saturna. Jedną z naszych podstawowych zasad handlu geokosmicznego jest to, że każdy rynek, który spada do twardego aspektu Wenus / Saturna, jest kandydatem do odwrócenia i wzrostu. Handlowcy będą chcieli zidentyfikować te rynki.

andy
Gość
andy

Nie zrezygnowałbym (i nie zrezygnuję) z korelacji badań cyklicznych lub geokosmicznych z jakimkolwiek rynkiem finansowym. Działa bardzo dobrze na rynkach towarowych i walutowych i powróci również na rynki akcji, gdy tylko Fed i inne banki centralne poluzują swoją politykę wspierającą złe zarządzanie fiskalne. Znasz powiedzenie o tych, którzy ignorują historię: są skazani na powtarzanie jej błędów i doświadczają podobnych konsekwencji. Jest czas, aby docenić swój kapitał i czas, aby go chronić. Pierwsza jest obecna od 23 marca 2020 r. Ale ta druga może nie być tak daleko. Patrząc z innej perspektywy, czas na zakup aktywów na niskich poziomach jeszcze nie… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

to co powyżej to też dalsza część z Merimana ,umknęły mi literki c.d , nie jestem astrologiem

Filip
Gość
Filip

Panie Darku czy mailing w spawie szkolenie renko już wyszedł?

krzysztof
Gość
krzysztof

Darek a czy jest możliwośc że teraz na WIg 20 to dopiero fala 4 i czekają nas jeszcze nowe dołki ?

Robert
Gość
Robert

Toma’s jak tam banki i WIG20 na poziomie 2000 pkt., coś się nie odzywasz?

Tom'as
Gość
Tom'as

a coś się stało z bankami ?