Analiza weekendowa …….

Zgodnie z tym o czym wspominałem w ubiegły weekend, brak rozwiązania na rynku i dalsze przebywanie w konsolidacji na WIG 20 oraz walka „w miejscu” o nowy szczyt na DAX a także delikatna kontynuacja wzrostu na S&P, powodują że nie widzę sensu na dzisiejszą weekendową.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
taki sobie gracznowyRobertDariusz BartłomiejczakKonrad Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Po sesji z 14.08.2020 numerologicznie dobrze wyglądają:
PKP, MLSYSTEM, XTB o ile będą miały nowe minima w porównaniu do piątku. Przy maksimach moneta się odwróci.
Rozstrzygnięcie sesji powinno przynieść duży ruch jutro zgony z tym rozstrzygnięciem.
Dzisiaj sesja raczej w formie W lub bez ostatniego ramienia 😉

Robert
Gość
Robert

no i super Darek, teraz jedno zdanie o naszym bananie, nie dziwi mnie że wczoraj nie było analizy niedzielnej cóż mówić o rynku który otwiera się tak jak dziś 33 końmi

nowy
Gość
nowy

Nie gram, piszę co widzę (dax). Na h4 spadkowa formacja harmoniczna z celem minimalnym ok. 12500 (w zaokrągleniu). Na m15 chyba malują flagę, która na ten moment ma cel minimum ok. 12762. Flaga w dalszym ciągu jest rysowana, nie wybili jeszcze dolnej bandy. Udanych transakcji.

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

nowy daj rysunek do tej formacji na dax….z góry dziękiuję