Analiza weekendowa 06-10.07.2020.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej, która dzisiaj tak jak najczęściej bywa, jest w 3 częściach : indeksy, spółki i rynek walutowy.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

25
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
16 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
FilipŁiktorTom'asDominoandy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andy
Gość
andy

Z Merrimana,, To ważny tydzień astrologicznie. W rzeczywistości jest to ważne przez następne dwa tygodnie. W dłuższej perspektywie jesteśmy teraz w okresie marsjańskim od 27 czerwca (Mars w Baranie). Będzie bardzo aktywny, gdy rozpocznie swój kwadrat na planetach gwiazdozbioru Koziorożca 4 sierpnia, co pozostanie w mocy do końca roku. Dzięki Marsowi masz dużo zmiennych akcji i zmian cen na rynkach finansowych. Jako przedsiębiorca pokochasz ten rodzaj działalności. Prawdopodobnie pojawi się wiele ostrych ruchów. Kosmos da nam wgląd w to w ciągu następnych dziesięciu dni. Jest to korzystny czas dla tych, którzy lubią działanie, ale niebezpieczny czas dla tych, którzy są… Czytaj więcej »

Przemek
Gość
Przemek

Sorry, ale tak to czytam. Ktoś tutaj na poważnie bierze astrologię i wróżbitów?

andy
Gość
andy

Przemek, uczono mnie że wiedzy nigdy nie za dużo ,i nikt nikogo nie zmusza do jej pobierania, podaje ją jako ciekawostkę z darmowego/znacznie zubożoną/ żródła , za wiedzę z astrologii finansowej amerykańscy inwestorzy płacą dość duże stawki i Merriman nie jest jedynym wziętym astrologiem finansowym .Z własnego podwórka znałem osoby które posługiwały sie stosowaniem gry na podstawie cykli księżycowych i to z dobrym skutkiem

Robert
Gość
Robert

Zwycięstwo Prezydenta Dudy giełda przyjęła ciepło.

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
I jak tam Panowie szorty na wsparciu ….trzymacie ?

Przemek
Gość
Przemek

Ja pozamykałem wszystkie pozycje na akcjach jakie już mam. Wydaje mi się, że będzie dobra okazja aby odkupić je ponownie podczas korekty. Pytanie jak głęboka będzie korekta i czy w ogóle będzie to korekta.

Tom'as
Gość
Tom'as

odnośnie CDR to być może patrzę byczo ale ja tu widzę możliwość kontynuacji wzrostówcomment image
co Pan o tym myśli ?

Łiktor
Gość
Łiktor

S 11060 bez Sl tak już zostaje bezwarunkowo

Tom'as
Gość
Tom'as

a co z teslą ?
bez stop lossa?

Łiktor
Gość
Łiktor

Tesla cały czas czeka na oddzielne koncie , które jest przeznaczone dla spółek. Dla spółek lewar używam 1:1 i jestem pewien że da zarobić tak jak dala zarobić L na Orlenie po 48 Zł. Gdy wszyscy wieszczyli 25 zl , ale zajmujac pozycję oczywiście uwzględniamy najczarniejszy scenariusz więc byłem przygotowany na 25 .

Łiktor
Gość
Łiktor

Zamykam pół pozycji pozycji po 10804