Analiza weekendowa 24-28.02.2020.

Za nami bardzo emocjonujący tydzień na giełdowych parkietach. Przyszła zatem pora na podsumowanie i analizę sytuacji oraz na wskazanie dalszych kierunków rynków indeksów, akcji i walut.
Uwaga!!!!! Cenna wskazówka i lekcja dla inwestorów na bazie indeksu WIG 20 w części dotyczącej spółek z tego indeksu!!!!!

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
cherryjanandyrubikDariusz Bartłomiejczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Darek nie żartuj . Jaki fundamentalista kazał kupować WIg 20 z bankami -kredyty frankowe i energetyką opartą na WĘGLU plus ropa po 40$ i gaz na wieloletnich dołkach, możesz podac jaki fundametalista widział kupno spółek polskich z WIG20 ?, do tego Sasin powiedział chyba w poniedziałek, że dywidend nie będzie i to napisałem nawet na blogu , nie znam fundamentalisty który kazał kupować nasze spółki głównie węglowe gazowe i bankowe ? chętnie poznam takiego fundamentliste -może to jakiś naganiacz z funduszy to bym się zgodził ale na pewno żaden inwestor posługujący się fundamentami firm co do techniki tylko 3 razy… Czytaj więcej »

rubik
Gość
rubik

w czwartek wspominałem o mBanku, stracił przez te dwie sesje 10% a ogłoszenie wyroku po piatkowej rozprawie dopiero 9 marca, wg naszego adwokata jest pewna możliwość cofnięcia sprawy do pierwszej instancji do ponownego rozpatrzenia, w przypadku braku cofnięcia sprawa powinna być przesądzona na korzyść kredytobiorców (1700 umów kredytowych)

andy
Gość
andy

Cherry ,sam to napisałeś ,,Witam, z wieczora jeśli będzie zainteresowanie w temacie założenia dla sp to wrzucę aktualizację szkicu,, wyraziłem zainteresowanie wraz z podziękowaniem za spodziewany wykres , ,ale słowa nie dotrzymaleś, zostawiam to bez komentarza bo cenię Twoją pracę.

cherry
Gość
cherry

Witam, Andy nie codziennie jestem u Darka na blogu, od razu przepraszam, że nie zauważyłem wpisu. Dobrze, że nie komentujesz. Szkic z D1 dla SP, do samodzielnego pilnowania, z prognozowanym ruchem widzę. Zagrają pierwszy człon, po jakości ruchu można będzie założyć czy widoczna prognoza to korekta abc, czy może nowy impuls. Obecnie niech zejdą w okolice 2950 i zobaczymy co zrobią. https://bankfotek.pl/view/2147679 Andy miałeś mojego maila więc napisz lub znajdź mnie na Mess. Jeśli ktoś chce poznać moje spojrzenie na akcje z WIG20, to proszę napisać. JSW, wiem, ze była tu dyskusja, oto moje założenie. Spółka jest po realizacji wybitego… Czytaj więcej »

jan
Gość
jan

no to na usd/pln złoty sie teraz będzie sporo umacniał.