Analiza weekendowa 01-05.07.2019 .

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. W poniedziałek uciekam do buszu na tydzień wędkarski. Wracam w następna niedzielę. Co to oznacza? Od wtorku nie będzie analiz porannych a w następny weekend raczej nie będzie video z weekendową.

1: Indeksy giełdowe:

2: Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Łiktorrubik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rubik
Gość
rubik

S&P analiza sprzed przeszło 4 lat. Interwał tygodniowy. Do celu jeszcze chyba długa droga…
wykres grudzień 2014: https://bankfotek.pl/view/1828252
update styczeń 2017: https://bankfotek.pl/view/2052567
update lipiec 2019: https://bankfotek.pl/view/2139143

Łiktor
Gość
Łiktor

Dawno już nie pisałem , a to z tego względu , że po ostatnim spadku , ani razu nie miałem wskazania na dynamiczną korektę i dalej go nie ma . Obraz może zmienić chyba tylko jakieś info . Być może w sprawie Iranu , ale jeśli nawet to reakcja będzie błyskawiczna i praktycznie pozbawi nas jakichkolwiek szans na wejście w S

Łiktor
Gość
Łiktor

Sl idzie na poziom wejścia 7935.

Łiktor
Gość
Łiktor

Sl wciąż trzyma .