Analiza ……, niestety.

Niestety ale czasami jest taki dzień, w którym ani wyregulowany na tip top zegar biologiczny ani zwyczajny budzik nie da rady wybudzić z głębokiego snu. To zaś niesie za sobą konsekwencje braku analizy porannej. Wszystkich zainteresowanych przepraszam 🙂

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

13
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Fightclub250MariuszwwlFightclub250Dariusz BartłomiejczakŁiktor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Witam. Ja wczoraj przespałem takie wejście w L że aż przykro …. dorysowałem parę kresek do weekly
https://www.bankfotek.pl/view/212639
Pozdro

kondi
Gość
kondi

Pozostaje komentarz live 😉
Z takiej świecy, jak wczoraj rzadko ustanawia się trwalsze dno. Raczej będzie retest.

Łiktor
Gość
Łiktor

Ja już na S po 7140 . Być może to za wcześnie, ale nie chcę zostać bez pozycji . Sl nawet nie stawiam bo mam zaliczony cały spadek i wczoraj ich wybujalem w obie strony , więc zapas się zrobił niesamowity . Teraz mogą iść do góry ile dusza zapragnie w fali 2 impulsu spadkowego wyższego rzędu i Sl nie jest potrzebny w moim przypadku. Jak się mylę i jedynka jeszcze jest nie skończona to jeszcze lepiej dla mnie . Chyba dobra strategia ?

Fightclub250
Gość
Fightclub250

Sprzedaje L i wchodzę na krótką. Zysk słaby ale zawsze

Mariuszwwl
Gość
Mariuszwwl

Kiedyś też uśredniałem, wyznaczałem trzy poziomy wejść (ostatni na podwójnym szczycie/dołku). Na pierwszym poziomie wchodziłem 1 kontraktem, na drugim 2 kontraktami a na ostatnim 4 kontraktami. Tak też da się zarobić (choć teraz gram inaczej)

Fightclub250
Gość
Fightclub250

Odbicie być było, jakiś zarobek jest czyli plan wykonany. Niektórzy piszą że usrednianie to akt desperacji, nawet miałem kilka ładnych lat temu wtope na akcjach pbg ale wnioski wyciągnięte. Jak usredniam to właśnie na 3x. Jeśli przebije jakieś tam z góry założone punkty to odpuszczam.