Kontrakty FW20 szykują scenariusz zapowiadany w porannym?

Na obecną chwilę mamy już pierwszy sygnał intra 1H w postaci Pin bara do realizacji zapowiadanego scenariusza w „porannej”. Wybicie 2257 w dół oznaczać będzie ruch w kierunku 2242 a po drodze właściwie jedyna przeszkoda na przestrzeni 2250-2253.

Link do wykresu

godz. 13.48 – teraz to już można sobie zadać pytanie czy jeszcze dzisiaj wybijemy dołek na 2220 czy jednak dopiero w końcówce tygodnia po dniu wolnym. FW20 – 2236 zatem minimalny ruch zrealizowany z nawiązką.

 

 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o