Kontrakty FW20 szykują scenariusz zapowiadany w porannym?

Na obecną chwilę mamy już pierwszy sygnał intra 1H w postaci Pin bara do realizacji zapowiadanego scenariusza w „porannej”. Wybicie 2257 w dół oznaczać będzie ruch w kierunku 2242 a po drodze właściwie jedyna przeszkoda na przestrzeni 2250-2253.

Link do wykresu

godz. 13.48 – teraz to już można sobie zadać pytanie czy jeszcze dzisiaj wybijemy dołek na 2220 czy jednak dopiero w końcówce tygodnia po dniu wolnym. FW20 – 2236 zatem minimalny ruch zrealizowany z nawiązką.

 

 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *