Analiza weekendowa 23-27.07.2018.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Przypominam, iż w przyszłym tygodniu nie będzie ani komentarzy porannych ani weekendowej a kontakt ze mną będzie utrudniony. Wszystko za sprawą corocznego wyjazdu „do głuszy” w celu odpoczynku i spokojnego wędkowania na terenie gdzie Internet to mrzonka a zasięg GSM ograniczony na max. Tylko rybki i pełen relaks 🙂 Uwaga! Jeśli przy odtwarzaniu masz jakość obrazu niesatysfakcjonującą to kliknij w „ustawienia” i zmień jakoś z „automatyczna” na „360”.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Obserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Witam! Filozofią każdego trendu cenowego jest teza o jego kontynuacji, dopóki nie nastąpi jego odwrócenie – tyle AT. Brzmi to rozsądnie. W kwietniu pisałem, że na S&P kształtuje się trójkąt prostokątny jako formacja odwrócenia hossy (po ewentualnym przełamaniu podstawy c=2581)- jednak indeks „wybito” górą. W moim przekonaniu zwyżki – nowe szczyty na S&P to już przeszłość. Sztuką jest wczesne rozpoznanie formacji odwracającej kontynuowany trend. Na wykresie indeksu S&P jest widoczna formacja rozszerzonego V z platformą stanowiącą odwrócenie trendu zwyżkującego. Platforma to zwyżka od 3 kwietnia do 24 lipca przy spadającym volumenie – ciągła dyskretna dystrybucja (wzrost volumenu na lokalnych spadkach).… Czytaj więcej »