Jak wyznaczać skuteczne strefy wsparcia / oporu – inwestowanie. (dla zapisanych na listę)

Dzisiaj chciałbym Ci pokazać jak wyznaczać skuteczne strefy wsparcia i oporu jeśli inwestujesz. W przypadku tradingu i scalpingu też jest to przydatne ale wymaga pewnych zmian. Zapraszam do obejrzenia materiału. Jeśli Ci się to spodoba to skomentuj , możesz również napisać „na jaki temat miałbym przygotować następne video”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MichałDariusz BartłomiejczakArtur Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artur
Gość
Artur

Dziękuję za solidną porcję wiedzy.
Odnośnie stref. Wydaje mi się, że DAX jest w tej chwili przebił jakąś strefę na tygodniowej skali (szczyt z 2015.04). Czy to oznacza, ze można już kupować niemieckie akcje lub L na DAX?

Michał
Gość
Michał

Znakomity materiał. Czy możesz dodać szczegóły W/O dla forexu. Pozdrawiam