W trakcie sesji :WIG20, FW20, DAX

FW20 – ujęcie intra:

 

 

Na naszych kontraktach zbliżamy się do zniesienia 78.6% , jest to ważne zniesienie zwłaszcza w kontekście większej korekty jaka miała miejsce z poziomu 61.8%. Na tym poziomie mamy również wyraźną strefę wsparci z dłuższej perspektywy czasowej. Zatem S baczna uwaga i trzymanie uwagi na klawiszu aby zamknąć w razie „w”. Jeśli chodzi o ewentualne L to należy raczej jeszcze dać czasu bo samo wsparcie nie jest najlepszą podstawą do zajmowania pozycji. Nadmienię jeszcze, że dzisiejszy spadek ma strukturę wyraźnej 5 -ki co oczywiście może jeszcze ulec modyfikacji i obecnie może powstać jakaś nieregularna albo inne coś.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
coin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
coin
Gość
coin

reakcja na wsparcie jest zbyt słaba na moje oko, oddam na weekend krótkie na wsparciu które wyznaczyłem sobie po 2220-24. SL na 55.

coin
Gość
coin

przy okazji podpowie ktoś gdzie można podejrzeć notowania WIG20USD bez opóźnień ?

coin
Gość
coin

TP zrealizowane :)) miłego weekendu