Analiza weekendowa 24-28.07.2017

Zapraszam do obejrzenia „weekendowe”. Zachęcam również do wpisywania swoich komentarzy z oceną sytuacji technicznej.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

14
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
WoytusssŁiktorbibiDariusz Bartłomiejczakewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pizza
Gość
pizza

Idziemy nad 2500 na spx dax szczyt za nami kghm chyba tez.
Pozdro dla gospodarza tego kanału.

Qba
Gość
Qba

w 2008 roku na jesieni WIG 20 jeszcze rósł a maluchy już spadały , obecnie mamy podobnie swig 80 od 4 miesięcy w dół a WIG 20 w górę ,

na DAX na miesięcznym potwierdzenie objęcia bessy z poprzedniego miesiąca w tym miesiącu , kolejna czarna miesięczna swieca

bibi
Gość
bibi

Tak was sobie czytam,wszystko się zgadza w charakterystyce emocji fal,(napisaną około 40 lat temu jak reaguje tłum)teraz jest znakomita okazja do zajęcia pozycji krótkich.Powtarzam przed nami C I TO NIE BYLE JAKA, i jeszcze jedno nie komentujcie tego czego po prostu nie pojmujecie.Ja po prostu wyprzedzam rynek,o jeden ruch do przodu wy komentujecie zawodne świeczki i inne bzdury.

bibi
Gość
bibi

Jeżeli chodzi o DAXA JESTEŚ W BŁĘDZIE ,spadnie do poziomu nawet 10000 tys.Radzę wkleić ten wpis w odpowiednim miejscu,to Ci dam odpowiedź dlaczego.

Woytusss
Gość
Woytusss

Czy 10 000 tysięcy, o których wspomina Bobo nie daje 10 000 000? 😉

bibi
Gość
bibi

TEORIA FAL ELLIOTTA ,str 57 tam jest odpowiedź…..

bibi
Gość
bibi

A ściślej 10400,potem można myśleć o jakimś L

Łiktor
Gość
Łiktor

Kolejny raz skracam o połowę krótką pozycję na obydwu indeksach . Sytuacja nie jest raczej korzystna dla byków bo nas100 odbił się idealnie od korpusu pialej świecy na objęciu bessy . Jak pań Panie Darku się na to zaopatruje czya pań jakiś przeciwstawny argument za wzrostami .

Łiktor
Gość
Łiktor

Przyznam , że nie oglądałem weekendowej bo wciąż jestem na wyjeździe .