Komentarz przed ….

Dzisiaj niestety wypadło mi coś niespodziewanego i nie starczyło czasu aby przygotować komentarz poranny. Postaram się po powrocie trochę więcej odnieść się do sytuacji bieżącej.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

70
Dodaj komentarz

avatar
29 Comment threads
41 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
RomanrubikadamkoloPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sipper
Gość
sipper

Darku czy już powinienem być spokojny o zajęte wczoraj długie u nas i na dax ? 2190, 12030 ? czy widzisz jakieś ewentualności co do zasadności pozycji ? SL nisko także nie powinni naruszyć.

ewa
Gość
ewa

no to teraz na 1800…no nie tak zaraz ,ale jednak…

Trybuna
Gość
Trybuna

jasne za 1000 🙂 heheh trend ma się dobrze a flat korekty to rzecz normalna w byczymy otoczeniu. Nie ma zysków od razu trzeba czekać na wzrosty i podbierać perełki kontraktowe.

Roman
Gość
Roman

dokładnie trend trwa dopóki sie nie odwróci ,

kolo
Gość
kolo

Zupa jest ciepła dopóki nie wystygnie.

bibi
Gość
bibi

Ja osobiście odwróciłem wczorajsze L,u nas, dlaczego zbyt duży opór,widać że wszedł większy zawodnik….

MAX
Gość
MAX

Witam , jeśli można dwa słowa , FW opór 2216-24 wybicie ( ? ) powinno dać test 2266-70 lub okolice szczytu 2286-90 tu ( ? ), wsparcie 2197 i domknięcie luki , DAX opór 12080 wybicie powinno dać test 12120-30 tu ( szukam ? sell ) wsparcie 1240-30 i 12000 wybicie to 11800 ( ? ) na znaki zapytania odpowiada wykres np.H1. Piszę oczywiście o DT

bibi
Gość
bibi

Zaznaczam powinno,trzeba chronić kapitał i dotychczasowy zysk,ja widzę zagrożenie więc reaguje,nie istnieje słowo tutaj powinno , czy musi,oczywiście to jest moja decyzja moja kasa…

Seweryn
Gość
Seweryn

Zasadność zajmowania teraz L jest mniej więcej taka jak zasadność zajmowania kajut Titanica po zderzeniu z górą lodową . Oczywiście można jeszcze trochę popłynąć ze wskazaniem na popłynąć.

Tom'as
Gość
Tom'as

Bez urazy Seweryn ale Twoje wypowiedzi pokazują że już dawno wypadłeś przez burtę i dryfujesz siedząc na górze lodowej po której Titanic przejechał jak narazie bez szwanku.
Porównania zabawne ale czy na tym się da zarobić ?
Pozdro

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Ale mi Pan „zabił klina” z tą pędzącą
dziś dopiero popuściło 🙂
http://fotodyl.pl/f6cb52612d/
Czy o to chodziło?
pozdro

bibi
Gość
bibi

Dziwi mnie DARKU że jeszcze nie jesteś BANKRUTEM,przy tak wysokich stopach.Wejścia dokonuje na1 min,5min,potwierdzenie kierunku -na godz,dziennych.Według mnie jeszcze nie pora na mocne L.

bibi
Gość
bibi

Bez urazy 2,3 punkty na tyle mogę sobie pozwolić,inaczej przy większej stracie mam stres,TAKI MAM PLAN GRY,oczywiście masz własny plan gry,dzisiaj zakładam korektę nieregularną na 5 min,fali 4 w 5,oczywiście może być inaczej,po to są stopy.

Seweryn
Gość
Seweryn

bibi przy tak małym SL bankructwo to tylko kwestia czasu. Byle szum Cię wybije a potem pójdzie zgodnie z planem ale już bez Ciebie. Po tym widać, że jesteś zupełnie początkujący .

bibi
Gość
bibi

Mój plan obejmuje analizę wolumenu i rozliczenie fal,więc taka decyzja a nie inna….

bibi
Gość
bibi

Nic nie wybije trzeba widzieć kiedy wejść,jak wybiję to znalazcy ze będzie okazja po lepszej cenie,trzeba cierpliwie czekać,żeby oddzielić zbędny szum.Jeszcze trzeba na parę spraw zwrócić uwagę…….

bbb
Gość
bbb

(do Bibi)

masakra tak ślęczeć po kilkanascie godzin przy kompie i patrzeć na ten szum… i to pewnie za parę groszy bo co na tych minutówkach można zarobić.
Chłopie ogarnij się. Wiosna idzie!

Seweryn
Gość
Seweryn

Jeden punkt masz po drugiej stronie więc wystarczy, że wybiorą jeden poziom i wezmą jedną sztukę z prawej strony i już po Twoim 2-punktowym SL .To chyba jakieś żarty : )

andy
Gość
andy

Toma”as, można na to spojrzeć jeszcze tak A=w ; B=x ;C=y(abc),pozostałoby jeszcze do zrobienia małe c.poczekamy co rynek wybierze.?

Tom'as
Gość
Tom'as

Rozumiem że to oznaczałoby zejście poniżej A ?
Bo ja się właśnie obawiam że jak zejdą poniżej tej świecy tyg. to wtedy będzie większa korekta bo stop lossy pod nią pewno pozaciskane 🙂
http://fotodyl.pl/ba4c490698/

Tom'as
Gość
Tom'as

ale …. (jakiś czas później) …. jest światło 🙂
co ja się uzastanawiałem co to za twór może być na tym Pzu
no i tym razem andy wskazał mi drogę
http://fotodyl.pl/8983430b1a/
to siedmiomilowy krok w mojej analizie
Podziękowania dla obydwóch Panów!
pozdro

bibi
Gość
bibi

Jeżeli chodzi o Daxa wykonał przepiękny impuls na 5 min,teraz będzie c na 5min,można pod to grać,tylko trzeba uważać bo na 5 min,często są pułapki .

bibi
Gość
bibi

Żarty to wy robicie,tracąc pieniądze i czas,ja traktuje to jako biznes,dzisiaj odwróciłem pozycje po 2205 (stop 3 pkt)teraz stop 2204,jak wywali , to znak że pójdzie wyżej.

bibi
Gość
bibi

Niech pęka,liczy się plan,mało co nie pękł trzymałem jego na palcu,oczywiście że masz racje,w planie jest ilość ugranych punktów,potem czekam na nowe sygnały, w końcu muszą być przegrani i wygrani

Roman
Gość
Roman

Dajcie spokój , jaki jest kon każdy widzi , rynki statystycznie najwięcej zarabiają od pażdziernika do kwietnia , ten czas nadchodzi , jak nie mocne spadki to męcząca konsola jeszcze gorsza

OFE obecnie 80% w akcjach , więc trzeba śledzić co ten rząd wymyśli , bo że pieniędzy brakuje to wie każdy a że TFI nie mogą mieć ustawowego limitu minimum 80% w akcjach to chyba nawet sam ten przygłup minister z bzwbk wie ,

bibi
Gość
bibi

Moje założenie walczy…….

Seweryn
Gość
Seweryn

Ale już bez Ciebie

bibi
Gość
bibi

Założenie zanegowane,…..jutro plan B

MAX
Gość
MAX

Darek czy mój wpis na temat krótkiego sl i tonącego Titanica zostanie opublikowany czy został zbanowany

Piotr
Gość
Piotr

Bibi – napisz co palisz 😛

MAX
Gość
MAX

Hm ,około 14.45

MAX
Gość
MAX

USDPLN wsparcie 3,88-7 , EURPLN wsparcie 4,22-21 tu możliwe korekty ? . CHFPLN paskudna para do analizy, czy możliwe że będzie po 3,60 może nawet 3,30 to by ucieszyło frankowiczów

rubik
Gość
rubik

chfpln – stary rysunek, ale to świeczki miesięczne więc wiele się nie zmienia, cel 3.0 http://bankfotek.pl/view/1845305

MAX
Gość
MAX

po kliknięciu ( opublikuj komentarz ) nie odświeżyło mi strony tylko wyskoczył ERROR może to jest powodem , OK ale to nie Istotne

rubik
Gość
rubik

u mnie czasem jest podobnie, robie wtedy wstecz (backspace) i jeszcze raz „opublikuj”

MAX
Gość
MAX

teraz działa OK

sipper
Gość
sipper

jednak dobrze wszedłem w długie. idziemy w europie na nowe szczyty

Seweryn
Gość
Seweryn

Niestety wszedłeś bardzo fatalnie w najgorszym momencie i wcale nie żartuję.

Roman
Gość
Roman

Darek co ty się tak do mnie przywaliłeś , co ty z tym Daxem że tracę , ja na Dax nie pisałem o żadnej pozycji , dzisiaj się tak wynudziłem że poszedłem spać a tutaj na koniec taka jazda w górę ,więc dlaczego mam tracić skoro o żadnej pozycji nie pisałem , nie wiem o co ci chodzi chyba że o to że ja jestem magistrem ekonomii a morawiecki magistrem historii , w pisie są same przygłupy zresztą jak w PO i w reszcie tej bandy ja piszę że od października do kwietnia rynki statystycznie najwięcej zarabiają a ty że… Czytaj więcej »

rubik
Gość
rubik

ale nerwy w komentarzach 🙂
nów mamy i sądziłem, że jakiś dołek lokalny przed rozliczeniem kwartału ale teraz sie zaczynam zastanawiać czy przypadkiem nie jakaś górka sie tworzy, dax od jakiegoś czasu mocniejszy od s&p jest i możliwe, że na 12400 pójdzie, ale to już beze mnie, natomiast s&p próbuje do 61.8 fibo dojść ale uaktywnia sie podaż tuż pod tym poziomem, możliwe, że do kwartalnych premii pobujają sie na obecnych poziomach lub ciut wyższych a później, hmm, jakieś dołowanko by sie przydało

Roman
Gość
Roman

Darek jezeli 16 marca pisałem ze mam S po 12170 i spadło 350pkt a ty mi 28 marca wyjeżdzasz ze tracę na S to w porządku o czym ja mam z tobą gadać , wez wklej moją pozycje jeszcze sprzed 5 lat i powiedz ze tracę co mi tam ,