Komentarz przed ….

Wczorajsza sesja miała charakter notowań „bez historii”. Indeks WIG 20 co prawda wzrósł o kolejne 0.41% do poziomu 1874 jednak w żaden sposób nie zmieniło to sytuacji na naszym parkiecie. Wielkość obrotów jaka towarzyszy nam od początku tygodnia wskazuje …..

…iż czuć już atmosferę Świąt i trudno jest się spodziewać aby w takiej sytuacji, w dniu dzisiejszym miała nastąpić jakaś przełomowa sesja. Tak na dobrą sprawę to również i na DAX nie zaszły żadne zmiany co powoduje, że dzisiejszy komentarz zamienię na złożenie wszystkim czytelnikom życzeń świątecznych.

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, bogatego Gwiazdora i przede wszystkim dobrego wypoczynku i odprężenia w cudownej rodzinnej atmosferze. 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

15
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
long44kjmarcingibonmarik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

Na DAX obrona OB i najprawdopodobniej fajny Pin Bar na 1H. Zanosi się na koniec układu korekty pędzącej i dalsza część sesji powinna upływać pod dyktando niedźwiedzi.

Kamil
Gość
Kamil

O ile nie bedzie glupich ruchow związanych z niską płynnością

flyraf
Gość
flyraf

Świąt pełnych radości,
ciepła i niepowtarzalnej
rodzinnej atmosfery
a także pomyślności i samych sukcesów
w Nowym 2016 Roku

dla Gospodarza i Wszystkich odwiedzających tego bloga
Rafał

Dariusz Bartłomiejczak
Gość
Dariusz Bartłomiejczak

DZIĘKI

andy
Gość
andy

,koszyki robią swoje , jednak będzie klin końcowy, co powinno zakończyć korektę/

andy
Gość
andy
bibi
Gość
bibi

według mnie możliwe rozegranie na teraz ….
http://stooq.pl/q/a/?s=fw20h1620&i=5&u=17114407

kj
Gość
kj

Mnie zastanawia jedno: Pomijam fakt fatalnego oznaczania fal bo wpisujesz sobie kompletnie tak jak ci pasuje, ale ok każdy może – natomiast co ma wynikac nawet z takiego liczenia? Coś z tego dasz rade przewidzieć? Co? Jak?

marik
Gość
marik
gibon
Gość
gibon

przy takich Stanach to nasz popyt przeżywa już męki

marcin
Gość
marcin

Wesołych Świąt dla wszystkich 🙂

bibi
Gość
bibi

Witaj KI i wesołych świąt.
Odpowiem tak,proszę powiedz mi co jest tutaj fatalnego w określeniu fal.
Jedyna droga do zarobieniu jakiejś kasy według mojego doświadczenia jest liczenie fal wzrostowych a najważniejsze są fale korekty.Ostatni układ jest wręcz książkowy .Można zając pozycję na S stop powyżej fali E.Oczywiście przebicie tego punktu neguje cały układ i zaczynamy liczenie od nowa.Zawsze bierzemy kilka koncepcji pod uwagę.Dodam jeszcze ze rynek zareagował na ten punkt E gdyż powstał górny cień na znacznych obrotach ,potem powolne obsuwanie.Poniedziałek zobaczymy co z tego wyniknie.Dodam jeszcze że trójkąty są ostatnim elementem zakończenia formacji.

long44
Gość
long44

jest juz pózno ale bibi nie widzisz ze oznaczyłes 5 do góry a teraz co proponujesz to jak dla mnie równiez ciemna magia to co to jest według ciebie teraz to abcde …???? zaznaczyłe s impuls jako 5 a teraz nic z tego nie kumam ..moze jaśniej to wytłumaczysz???

bibi
Gość
bibi

Witaj LONG
Zaznaczyłem pełno 5 impuls.Tylko nie wiemy czy to jest fala c w korekcie pędzącej(która zawsze jest 5), czy fala 1 w większym impulsie . Na tą chwilę ja gram pod ten układ,ja odstawiam fale C potem spadki.oczywiście mogę się mylić .To co oznaczyłem to korekta złożona podwójna A,B,C POTEM X zawsze jest dowolna trójka,i trójkąt (w tym przypadku rozwarty).

andy
Gość
andy

a, nie prościej jest kończyć tą korektę klinem kończącym?