Komentarz po sesji

Wolne w USA odcisnęło piętno również na naszej giełdzie więc pozwolę sobie na nie zamieszczanie komentarza.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

17 Replies to “Komentarz po sesji

  1. Z wyjątkiem tego że były to podobne świece (i to tylko podobne w przybliżeniu bo teraz bardziej im do doji) to nic innego już nie jest nawet podobne do tamtej daty. Jeśli ma się coś odmienić to i tak muszą je potwierdzić czyli wyjść nad max tych świec i się zamknąć nad. Bez tego dalej obowiązuje jazda w dół.

   1. To nie chodzi tylko o podobieństwo świec, ale wyjście nad max to byłby dobry sygnał i chyba nie powinno być z tym problemu.

     1. Dla mnie to sytuacja jest taka, że nie odważyłbym się powiedzieć że nie powinno być problemu z wyjściem nad max tych świec. Pokusiłbym sie nawet o przewagę dla zejścia poniżej min. ale poczekamy zobaczymy.

  1. Zrobiłem niemal taki sam zrzut z wykresu ale postanowiłem go nie zamieszczać nie chcąc prowokować tak ogromnej rzeszy byków.

   1. dokładnie Darku nie prowokuj nas 🙂 a tak szczerze to na wielu akcyjnych mamy silne wykupienie a dla mnie to oznacza w końcu zwyżki. Tylko mamy ważne decyzje w tym tygodniu i rynki czekają aby odpalić w górę. Pozycje zajęte trzeba czekać.

  1. pamiętam jak kiedyś pisałeś, że gruby ma L a miał S 🙂 to ja już wiem co mam mieć teraz czyli odwrotnie do twojego osądu….

 1. To, że gruby odebrał 2 miliardy w czwartek nie znaczy, że od razu będą wzrosty. Jak jest dużo do załadowania to musi to zrobić na kilka razy i na różnych poziomach. Teraz jest klasyczne wyciszenie przed dalszymi spadkami. Zbyt wielu chciałoby złapać dołek na tym poziomie.

  1. Gutek najwyżej nie będziesz zarobiony skoro nie podbierasz teraz. Każdy robi jak uważa a patrząc na np daxa i mając na nim długie posiadam też takowe u nas. To znaczy, że tracę ? zarabiam od kilku dni sowicie a do końcowego profitu jeszcze sporo brakuje. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *