Po środowej sesji.

Dzisiaj nie ma najmniejszego sensu komentować sesji bo jako ta przed dniem wolnym i przed FED była po prostu bez większej historii.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9 Replies to “Po środowej sesji.

 1. kghm to mnie zdziwi jak na 200zl.. podskoczy tyle w temacie,teraz to zero gadki.
  A co z bankami?
  -???wyprzedzaja ruch na w20? (pko – w20? cos pokazuje?)
  -???ida ruchem pkn(odciecie dywidendy i spadek z odbiciem potem)(teraz odcieli z peo,wiec odciecie-spadek-odbicie? peo i pko przy okazji?)
  -cwany rozgrywajacy w20 trzyma rynek na „jakims poziomie” dołujac jedne spolki inne windujac(pge rownowazy spadki,bije rekordy przy dolujacym peo,pko, inne zamiennie ,w20 stoi w miejscu.. heh)
  -rozliczenie=
  – obstawil wyzej? over 2500? wiadomo czym podbic-dolujacymi,bo sa przygotowane do wybicia(jesli pogrywa w pilke= dolujemy jedne pod wybicie a w20 rownowazymi pge)
  -obstawia nizej?- zdolowac rosnace. I ma swoje nizej 2450.
  Wole banki pod analize 🙂

 2. Witam

  prosba by w weekendowej rowniez poswiecic z pare zdan na temat srebra i zlota. Tam dzis bardzo ciekawie sie dzieje. Zobaczymy, co jeszcze jutrzejszy dzien przyniesie, ale chyba warto o tym powiedziec.
  pozdrawiam i dziekuje za ostatnia analize

  1. Tak doszło do ważnych „wydarzeń” na tych instrumentach więc postaram się dołączyć złoto i srebro do weekendowej.

 3. zobaczcie na rekordowy LOP , gdyby miały być wzrosty to po co tyle pozycji , na nowej serii przeliczając po 10 zł to już jest 120 000 LOPu , wygląda na duże sypanie pod OFE w wakacje , pewnie do końca półrocza potrzymają a potem sru zabezpieczone zyski wysypia

  funt / złoty ładnie wywalił , czyżby Londyn się ewakuował

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *