Wczoraj nie było czasu dzisiaj nie ma o czym.

Wczoraj niestety nie miałem możliwości czasowych aby napisać komentarz ale dzisiaj też go nie będzie bo naprawdę nie ma o czym pisać. Jeśli taki będzie piątek to mocno się zastanawiam nad „weekendową”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10 Replies to “Wczoraj nie było czasu dzisiaj nie ma o czym.

  1. Skoro nie piszesz komentarzy dziennych przy małych wachaniach cen to wypada nie pisac weekendowej no bo przeciez prawie NIC sie nie zmienilo

  2. Mam mnóstwo znajomych na Ukrainie mówią , że znów siętam zdrowo kotłuje , a w mediach , szczeólnie tych biznesowych totalne wyciszenie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *