Po tygodniowej przerwie zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Zachęcam do wpisywania swoich przemyśleń na temat sytuacji giełdowej.
[youtube]http://youtu.be/T9MBDpUOty8[/youtube]
Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.
witam
mój poprzedni komentarz dotyczył fałszywych wybić linii trendu
kolejny raz linia trendu została przebita i można było się spodziewać wzrostów
ale to nie nastąpiło i znowu mamy spadki
chyba faktycznie nasza giełda to kasyno
Gratulacje dla Lecha iPoznaniakow.Mysle Darku ze satysfakcja pelna.
Oj tak, z resztą widać to po godzinie w jakiej zatwierdziłem komentarz. 🙂
Jak feta Darek? Chyba udana, co? Plac Mickiewicza w jednym kawałku? 🙂
Udana a plac raczej stoi w całości, tak było jak go opuszczałem z synami.
dobra analiza,a na dodatek jak słucham Kukiza w wywiadach to jesień chyba zagranicznym inwestorom nie zapowiada się stabilnie
http://wpolityce.pl/m/polityka/255286-za-po-kryja-sie-miliardowe-interesy-i-fortuny-wiec-najgorsze-ataki-na-pis-i-kukiza-dopiero-przed-nami
Taka sytuacja http://bankfotek.pl/view/1901149
@lok: jako pocieszenie pomyśl, że od Mistrzostwa dzielił Was tylko 1 pkt 😛
a trawe dalej w Poznaniu wymieniają co 2 mecze , jak mozna wydać tyle kasy na stadion a potem taki syf z trawą
Darek u mnie cały czas pokazywali że DAX jedzie tak jak poprzednia korekta abc
http://bankfotek.pl/image/1901200
nie wiem jak wy , ale u mnie w biurze maklerskim kazali kupować Orlen po 38 zł , a teraz to każą wyrzucać to na zbity pysk i nawet żadna analiza nie jest potrzebna , to samo z PGNiG