Analiza …. .

U nas zgodnie z planem na pozostałych rynkach niemal bez zmian. Zatem miejsce na dyskusję.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

25
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
TommyKiSTom'asTsGDariusz Bartłomiejczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na S jeżeli kurs spadnie 18 pkt. od poziomu otwarcia.
Nie kryję, że odbicie swoim wymiarem mnie zaskoczyło…

andy
Gość
andy

Konrad gratulki, zadziałała pierwsza wersja z trzech wrzuconych wykresów ,też byłem zaskoczony ,bowiem nie sądziłem że tak dokładnie zostanie wypełniony tr rozszerzajacy.Nasz banan od początku istnienia daje się być łatwo sterowalną giełdą.

cherry
Gość

Witam.

Jak tak łatwo fw20 daje się sterować to zadam pytanie 2540 siadzie czy 2600 widzisz ? Do 4 sesji.
A jak tak to co prędzej zagrają 2600 czy 2450.

Pzdr

andy
Gość
andy

Cherry witam.Jestem graczem jednosesyjnym /czasami przetrzymuję pozycję/,gram to co widzę na wykresie ,staram się mieć zawsze wersję alternatywną .Nie wiem co będzie jutro, tym bardzie co będzie za 4dni , a na wykresie każdy może widzieć co chce. a ja widzę klin z którego wybicie górą da możliwość dojścia do 2650, alternatywnie wybicie dołem możliwość 2200. Forsa drobnych graczy to pryszcz. Ci co kładą miliardy na stół, zdecydują o kierunku i czasie ,a dla mnie ważne jest aby w odpowiednim momencie się przyłączyć. A co prędzej zagrają to już sfera wróżbitów.

cherry
Gość

Dziękuje za odpowiedź, udanych

Uprzedzając Twój wpis, żeby nie traktować mojego wpisu jako wróżby napisałem przed czasem co założyłem, wpis na blogu, że będą grane wzrosty i obecnie żeby nie nazywać tego wróżbą napisze tak ruch jest potwierdzony w fali 3wC, poziomy podałem.

Może przegapiłem zapis klina, ale jak podasz poziomy wybicia klina w górę co da kierunek 2650 lub poziom wybicia w dół, co da kierunek 2200, to już z góry dziękuje.

Pzdr

andy
Gość
andy

Cherry,Traktuje Twoje poziomy jak i innych uczestników poważnie i jak widzisz są do siebie zbliżone. .Skuteczne wybicie poziomu 2531. Dolna linia klina jest znacznie oddalona od obecnych poziomów więc podaje jej punkty graniczne 2298;2368

TsG
Gość
TsG

Andy…czy jest sens aż tak być wplątanym w takie stawianie pytania co będzie pierwsze…lepiej zapytać czy można na tym zarobić jak pójdzie w górę lub jak w dół a że my raczej skalujemy w obrębie sesji to jak zagrać na L i gdzie SL ale nie z systemu z D1 ale z M1 lub M5 i to samo jak pójdzie w dół osobiscie dziś gram na dół że SL nad 2505 a wejście 2495 i TP 2485 i już jestem po grze zarobiony i czas rozpalać grill miłego i udanego wypoczynku

cherry
Gość

Witam Pana Adwokata. Nie dasz porozmawiać Prośba pytanie było zasadne na wpis że nasz banan jest łatwo sterowalny mi pozwalał te pytanie zadać. Jeśli jest łatwo sterować to i wiedzieć można co zagrają najpierw, a grając dt to raczej bandy z d1 nie decydują na sesji jednodniowej gdy są oddalone o XXX pkt. Temat uważałem za omówiony pisząc d.do Andy ze dziękuję za odpowiedź. Założenie bez zmian wg wpisu z godziny 11.55. 2508 nie pokonali dołożyli cw2. Poziom startu fali 3 nie pokonany czas na grę żałożonej struktury. Mamy 1 i 2 fale w C więc fe dla 3 fali… Czytaj więcej »

cherry
Gość

Darku dopiero jak wybiją 2462 start fali c to już pisałem kosz kosz koncepcji.

Obecnie rozpoczęty wzrost pozwala.mi wytypowac close 2495 nad tym wskazaniem

Tom'as
Gość
Tom'as

Testują wczorajszego pinbara z D1….

Tommy
Gość
Tommy

Tak sie złożyło ze mamy skrócony tydzień w dosyć ważnym momencie, jak widać czekamy na to jaki kierunek obiorą, osobiscie uważam ze jak pln nie spadnie pon 4zl to w górę mocno nie pójdziemy

TsG
Gość
TsG

cherry Ty nie umiesz zaakceptować innej wizji czy tez scenariusza niz swój własny a takie pytanie postawione to raczej jest z serii prowokujacych niż wprowadzajacych do dyskusji…andy jest człowiekiem którego szanuję za jego bezstronność i perfekcjonizm i pełen profesjonalizm… gra swoje i nie musi nic nikomu udowadniać a mam wrazenie że u Ciebie to jest własnie odwrotnie, potrzebujesz poklasku i błysku fleszy wobec czego życzę Ci aby twój scenariusz sie zrealizował jeszcze raz miłego i pozdrawiam( 2 maja giełda jest czynna u nas )

cherry
Gość

TsG ja zakończylem temat. Nie pisałem z Tobą to po co komentujesz i wygłaszasz publicznie opinie o stanie mojego Ego.

Czy porada była gratis czy mam zapłacić.

Nie musisz mi nic życzyć. Opisałem wszystko co.maja grać gdzie SL, jaki poziom decyduje, co dopuszczam czego jeszcze zabrakło?

Udanego weekendu.

cherry
Gość

Sytuacja na fw, na godzinę 11.50 handel na 2500 Dzisiaj sesja jeszcze trwa i uważam, ze „kapiszona” czas zakończyć. Obecnym celem tego ruchu jest poziom 2534. Pewne czy nie? napiszę że dopóki start fali 3wC – poziom 2460 okolice trzyma to pewny ruch. uważam, że zakończyć mogą falę 2w3 max okolice 2485 ale to cały czas warunek brzegowy nie pokonania 2460 będzie trzymał. Opis M5, banda jest na 2508 to klucz na potwierdzenie, ze fala 2 ma już strukturę i pokonanie 2508 daje te info że fala 3w3 gra do góry. Pokonanie musi być dynamiczne, przecież mamy kumulację dwie trójki… Czytaj więcej »

KiS
Gość
KiS

Cherry powiem tak , imo trzymam się jednego kierunku czyli L a gram z M15 w oparciu o kanał donchian i dziś zamykałem pozycję a teraz musze czekać na wejście , jeśli kurs pójdzie w górę to czekam z L po 2492 SL 2484 godz, 15.14 jak rynek byka nadal jest to powinienem na tym zagraniu nie stracić

Tom'as
Gość
Tom'as

andy ja jestem pod wrażeniem megafona bo chyba o tego chodziło ?
comment image

andy
Gość
andy

Toma`as ,tak o nim pisałem

TsG
Gość
TsG

andy byc moze zobaczymy diament….

TsG
Gość
TsG

diament byc moze taki….
https://ibb.co/k5J6FJb

andy
Gość
andy

TsG ,nie wykluczam

Tom'as
Gość
Tom'as

jak megafon to chyba tak
https://ibb.co/hVPhZxC
a jak diament to chyba czegoś brakuje
https://ibb.co/n6CQYyg

Tom'as
Gość
Tom'as

może chodziło o tego klina
https://www.tradingview.com/x/Ash2wMmV/