Dalej bez zmian.

Miejmy nadzieję że po FED się zmieni.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

15
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
andyDariusz BartłomiejczakTommyAdriancherry Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na L jeżeli kurs wzrośnie 33 pkt. od poziomu otwarcia

cherry
Gość

Witam, za to zmiany na M5 i H1 są zawsze, więc załozenie na dzisiaj.

Kontynuacja spadku z głównym celem 2230, obecnie w planie zejście pod dołek z wczoraj a będzie to poziom 2275-2280, już teraz widać że nie bedzie struktury do zakończenia całego spadku, więc jakaś korekta w fali 4 i cel jest cel impuls w dół lub TUKA na poziom 2230.

Małych strat, dużych profitów, minimalnego ryzyka.

Udanych handel godzina 8.55 na 2335, prawdopodobnie szczyty dt, dopuszczam max 2345.

Adrian
Gość
Adrian

No nie wiem mają problem żeby wybić to 2300 na WIG 20 , ktoś mocno wczoraj na sesji amerykańskiej nas wyciągnął , ostatnia korekta trwała niewiele dłużej a zaraz koniec kwartału , trzeba być czujnym bo przestawili wczoraj rynek o 50 pkt w godzinę

cherry
Gość

Adrian ten ruch wczoraj był planowany jako cw4, ale fakt liczyłem tylko do 2330 a oni walneli poziom i dali nad 2340, fala cw4. Tu zaczyna się zagadka jaka fala 4 czy w impulsie średniego rzędu czy tylko jako 4 z najściem na zakres szczytu fali 1. Ma to takie znaczenie, że jeśli składowa impulsu to tak jak pisałem mamy jej koniec i 2280 najbliższy obóz, a jeśli w TUK jako 5 spadkowa to banda dolna jest na poziomie 2290 i tu zapadną decyzje dt. Przelecą 2290 będzie łatwiej o wiele pewniej, ze 2230 zawoła. Teraz o 10 latkach, powiem… Czytaj więcej »

Adrian
Gość
Adrian

Tak sobie patrze na polskie 10 latki i dopóki idą w tym kierunku to akcje powinny być słabe jak w październiku , jak się odwróci to znów akcje ale chyba nie będzie żadnego cięcia stóp i jest problem z hossą na obligacjach , Cherry możesz zerknąc na 10 latki polski jak to widzisz falowo ?

cherry
Gość

Znalazłem wykres na https://pl.investing.com/rates-bonds/poland-10-year-bond-yield-streaming-chart Wykres strumieniowy rentowności obligacji: Polska 10-letnie Komentarz z W1 Obecnie kierunek 6,30, handel dzisiaj jest na 5,45. Pierwszy przystanek na 5.90 z próbą wyjścia nad 6,10. Tu kontra i korekta całego odreagowania, trzeba fibo postawić dla ruchu 4,97 – 6,10 jak nastąpi. Czy będzie to coś więcej jak wzrost na 6,30 to najpierw niech tam dolecą. Wpis z W1, więc w jakim czasie to już z drobnych fal trzeba namierzyć strukturę, zbadać należności, zastosować zasady z książki Minera itd. Przełączam się na mniejsze falę (H4) dołek 4,97 i ruch do góry idzie w 2 zbieżnych strukturach… Czytaj więcej »

Adrian
Gość
Adrian

Oni liczą 6 to znaczy 6% stopy

Adrian
Gość
Adrian

Dzisiaj FED rozda karty ,

Tommy
Gość
Tommy

Sesja trochę na przeczekanie. Chociaz widać kto wyciąga..

Tommy
Gość
Tommy

Sesja trochę na przeczekanie, ale widać kto wyciąga.. zobaczymy na ile starczy sił..