Analiza weekendowa 27.11-01.12.2023.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej, dzisiaj z racji zakończonego miesiąca w trzech interwałach. Są też dodatkowe spółki.

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20 PLUS

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
TsGArturTom'asDamianKonrad Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ALF
Gość
ALF

koniec roku tuż tuż, zebrałem się niejako z racji swojej profesji ( pedagog z wykształcenia i jeszcze czynny) do napisania paru wskazówek które przyświecały dla mnie w ocenie rynku: 1. Spekulacja na rynkach finansowych nie jest nauką ścisłą, jest to raczej sztuka trudna do opanowania w krótkim czasie 2. Skalpowanie w obrębie sesji jest bardzo trudne i obarczone dużą dozą pomyłek i stresu z uwagi na fakt że trzeba mieć codziennie rację w zajmowaniu pozycji ( dotyczy to kontraktów ) 3. Wybranie akcji do portfela nie oznacza że odniesiesz sukces finansowy wymaga to również wiedzy kiedy kupić a kiedy uciekać… Czytaj więcej »

Damian
Gość
Damian

1-5 % regularnie zarabia cała reszta żyje z kasy brokera i reklamy , EPOL.us ETF na Polskę od października 2022 zrobił 120% , kto na tym spekulowaniu codziennym więcej zarobił albo na portfelu niż kupno pasywnego ETF ?

Tom'as
Gość
Tom'as

to jest naprawdę dobre Alf 🙂

Artur
Gość
Artur

Witaj Alf
Super, że jesteś.
Bardzo dziękuję za trafne i cenne słowa.

Pozdrawiam
Artur

TsG
Gość
TsG

ALF super za ten „dekalog spekulanta” pozdrawiam serdecznie i dziękuje że pojawiłeś się na tym blogu jakiś czas temu, sporo skorzystałem z Twoich wpisów

Sławek
Gość
Sławek

Dziękuję bardzo Darku za analizę weekendową.
Udanego nowego tygodnia życzę.
Pozdrawiam.

Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na S jeżeli kurs spadnie 16 pkt. od poziomu otwarcia.

Damian
Gość
Damian

duża szansa bo mało punktów do przekręcenia , 2 tygodnie do rozliczenia serii a tutaj BOŚ daje wycenę na Pekao 200 zł ,

Damian
Gość
Damian
ALF
Gość
ALF

bardzo dziękuję za te miłe słowa pod moim adresem i gdybym miał w jednym zdaniu podsumować jak to określił TsG ” dekalog spekulanta” — Umieć lub wiedzieć- to jest znacznie mniej jak potrafić tę wiedzę wykorzystać—