Analiza weekendowa 06-10.11.2023.

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Z góry dziękuję za zostawienie „łapki w górę” i subskrybowanie.

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
TommyFilipKonradSławekTom'as Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Ja obstawiam mega hossę ….przynajmniej w stanach
comment image
u nas dochodzi polityka która jest nie do przewidzenia
pozdro

Sławek
Gość
Sławek

Dziękuję bardzo za analizę weekendową, mnie ciekawi co będzie przyczyną mocniejszych i szybszych spadków jak dojdzie, na chwilę obecną obstawiam złe dane z Chin. Pozdrawiam

Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na L jeżeli kurs wzrośnie 24 pkt. od poziomu otwarcia

Filip
Gość
Filip

Czyli cały biznes wynajmu szlag trafi?
„Teraz UE chce pójść krok dalej – zakazać najmu i sprzedaży mieszkań i domów, które nie osiągną wcześniej określonych klas energetycznych. By sprzedać lub zawrzeć umowę najmu właściciel będzie musiał wcześniej zainwestować w termomodernizację budynku.”
https://www.muratorplus.pl/biznes/prawo/bedzie-zakaz-sprzedazy-i-wynajmu-mieszkan-oraz-domow-ktore-nie-spelniaja-odpowiednich-norm-aa-y39A-dALG-CtsZ.html

Tommy
Gość
Tommy

Kolejna durnota z UE, jak ktoś będzie chciał sprzedać mieszkanie to ma zmodernizowac kawałek ściany gdzie znajduje sie mieszkanie czy cały blok ?