Analiza weekendowa 30.10-03.11.2023.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej.

Indeksy giełdowe.

Spółki z indeksu WIG 20.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

24
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakDamianandyTommyDarek L Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Do cherego (pewnie ostatni komentarz)…. powiem tak „pszczoła nie traci czasu na przekonywanie muchy że miód jest lepszy od g#wna” więc ja też nie mam zamiaru nikogo przekonywać jak ma handlować .
Zwróciłem jedynie uwagę na to że cały czas przerysowujesz fale a do tego usuwasz rysunki ze swojego bloga co tylko potwierdza ten fakt, więc nie ciągnijmy tematu dalej bo obaj tracimy tylko czas.
…..zdrówka

cherry
Gość

Witam, do Tom’asa

Odstawiam leki, wpłynęła na to Twoja decyzja, że przestajesz ze mną dyskutować. Teraz zdrowie powróci bez leczenia.

Dotrzymaj słowa, że to ostatni komentarz, chce się żyć, wielkie dziękuje

Pzdr

cherry
Gość

Prośba też ostatnia, nie nazywaj mnie publicznie „muchą”. Kontynuuj swoją misję nauczając innych.

Pzdr

Tamten wpis niedokończony jakoś mi uciekł.

Sławek
Gość
Sławek

Dziękuję bardzo za analizę weekendową. Pozdrawiam

TsG
Gość
TsG

dla przypomnienia wstawiam schematy , pewnie wiekszość zna te układy z autopsji
https://ibb.co/Xsm0YjR
https://ibb.co/tXZfTQx
a teraz co mozna znaleść na wykresie powodzenia w wyszukiwaniu układów które dają duże szanse na wejscie w zgodzie z rozgrywajacym, jesli ma ktoś inne sugestie prosze wkleić z rysunkami
https://ibb.co/tsFWTpk

andy
Gość
andy

TsG,a co byś powiedział o megafonie od 2153 ?

Marcin
Gość
Marcin

Dziękuję za analizę Panie Dariuszu

Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na S jeżeli kurs spadnie 25 pkt. od poziomu otwarcia

piot
Gość
piot

Polecam jeżeli to ma wpływ na giełdy ? ostatni felieton St. Michalkiewicza pt. „Polska przekupowana własnymi pieniędzmi” jak repetytorium z najnowszej historii ; pozostałe też i chociaż może trochę przerysowane doją „obraz” świata, w którym żyjemy ? jego istotne punkty …

Darek L
Gość
Darek L

od odwiedzin strony St. Michalkiewicza rozpoczynam dzień.
Pozdrawiam

piot
Gość
piot

SYGNAŁ SYSTEMU ? w poniedziałek do góry pod koniec roku do góry …chłopaki z fundusików muszą zarobić na premię …..pacjenci co wpłacają niekoniecznie oki ?

Tommy
Gość
Tommy

Dlatego wieszcza wzrosty;) fajnie ze nam pomagają 😉

Damian
Gość
Damian

12 % w październiku , już widzę jak dalej to będzie rosło , kowalski z malinowskim teraz to będzie kupowac , banki droższe 40% w miesiąc , nic tylko PKC jak jest ten sygnał kupna według Darka ,

piot
Gość
piot

Dzisiaj na sygnałach L nadal , jednak drobią, już nóżkami przebierają , i widać po świecy, że animusz jakby stracili …wskażniki i formacje ??? 12 nasta po 2205 close i jakoś wypału nie ma ..zapowiada się jutro albo w środę czerwona ??? co nie oznacza oczywiście końca ….musi powstać formacja , po takim silnym wzroście chyba RGR ?

piot
Gość
piot

I jakaś „nietęga” ta świeczuszka ………na razie?

piot
Gość
piot

Mierzwa „banki Centralne nadal kupują złoto ” …super i co jak kupią całe a eurokraci wprowadzą podatek od CO na wszystko i nawet krowy będą płacić tylko robaki będą zwolnione bo ONE, te robaki, odżywiają się bezpośrednio z energii słonecznej ……i zwolnione będą niemieckie elektrownie na brunatny , mają 10 razy tyle co mu …… Wywiad R dlaczego Pani głosowała na lewicę P: bo nie chcę rodzić dzieci R: dlaczego P: bo w tym kraju nie uczą o antykoncepcji …………zatem nauka antykoncepcji najlepiej przydaje się przy rodzeniu dzieci ?!?!?!….i po co było dawać prawa wyborcze ? to trwa tylko 100… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

Darek czy ten bełkot wnosi coś dla graczy odwiedzających Twój blog?

Tommy
Gość
Tommy

To przykre czym kierują sie ludzie przy głosowaniu, aż czasem sie dziwie jak głupi są niektórzy, ciężko w to uwierzyć, kiedys wydawało sie to śmieszne ale teraz to chyba płakać pozostaje.

Tommy
Gość
Tommy
piot
Gość
piot

A co do notowań fiutków czy tam Wigu …. pisałem że „drobią” .. 2190 jest

piot
Gość
piot

Czy z …takiej świeczuszki jest jutro do góry ???