Analiza weekendowa 05-09.09.2022.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. W spółkach dwie dodatkowe.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20 plus

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

13
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
andyALFcherryDarekLeh Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kris
Gość
Kris

Darek , dzięki za analizę, a szczególnie Aliora:-). Mój optymizm wobec niego trochę przygasza rozkład obrotów, dlatego 75% pakietu sprzedałem przed piątkowym zamknięciem. Ale fakt, że masz go w portfelu powoduje, że odnowię pozycję. Poobserwuję do środy, może pojawi się korekta. Trzymaj się!

Ko.Sz.
Gość
Ko.Sz.

Dziękuję za analizę.

Leh
Gość
Leh

Też witam Panów na pokładzie Aliora, Kris jak nie masz przekonania co do dalszych wzrostów zabezpiecz przynajmniej część akcji kontraktami, Darek oddał sedno tej spółki, ruchy na niej są dynamiczniejsze (w obie strony) niż na innych spółkach, dlatego ją lubię.

Kris
Gość
Kris

Oddałem resztę po 29, jak będzie korekta to odkupię, jeśli nie to trudno.
Miłego dnia!

Darek
Gość
Darek

dziękuję za analizę

cherry
Gość

Witam. Wpisze tylko, że od 1522 system gra na S, informująco. Jeśli mówi prawdę to obecny ruch powrotny to korekta ruchu1548 – 1521. Jeśli jest to korekta to czas na ruch do dołu, zasięg 1510 na harmonię i wtedy koniec fali 4, wtedy stad przy obronie, nawet 60 pkt w górę 1=5. Jeśli zejdą niżej, będą już w kanale wzrostowym, którego to bandę przetestować mogą od dołu. Zatrzymanie spadków może nastąpić na jednym z fibo impulsu 1428-1448, do wyboru mamy zakres cenowy 1490-1475. Udanego odpoczynku od serii U, zaryzykujesz S, to SL nad szczytem dzisiejszym, zaryzykujesz L to do rozważenia… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

imo zapakował się kapitał zagraniczny i pcha rynek do góry ,będzie z czego spadać , moje poziome ; 1545;1554;1559-61; 1582;1587;1600;

andy
Gość
andy

odwrotka ,s-1561 , sl-mentalny.

ALF
Gość
ALF

andy podziwiam Ciebie za trafne typowanie końca swingów..co do moich inwestycji trzymam banki(pko pekao) oraz pzu…sądzę że decyzja o spadkach powinna właśnie paść od tych spółek,,,nie brałem kghm ale też ta spółka dałaby fajnie zarobić,,teraz uwaga powinna skupić sie na obronie zysku bo widać już zarys impulsu w górę…na pzu pojawiły sie duże obroty przy cenie 28.60 dlatego decyzja o zamknięciu pozycji..na bankach zacieśniam SL,,,być może mamy pierwszą nogę w górę i oczekiwać należy korekty aby ponowić pozycje do góry..życze bykom powodzenia a miśki niech poczekają na swoją kolej

andy
Gość
andy

Alf dzięki za dobre słowo , ale te trafienia to lata wpatrywania się w wykresy ,ale są też i pomyłki wynikające z niecierpliwości /za wczesne wejście, lub zamknięcie/, trochę ryzyka i małe dawki 1-2 sztuki ,aby zachować umiar i zdrową psyche.

andy
Gość
andy

pozycja S zamknięta ,czekam na ponowne podejście w górę ,gruby rysuje na ten moment postać megafonu, schodzi trójkami i podchodzi w górę trójkami?

cherry
Gość

wskaźnik mt4 i jak widać na starej serii do góry, na nowej do dołu.

Zamiast wybierać proponuję przerwę, ciekawe co rynek wybierze?

15.28 gra na 1553 na obu seriach

Pzdr

comment image

andy
Gość
andy

S wzięte na zamknięciu ale bez większego przekonania/ możliwość zamknięcia luki/ ,zaryzykowałem pod dzisiejszą zmianę sygnału.Dzisiaj była fajna zmienność więc jest z czego odpisać.