Analiza weekendowa 25-29.07.2022.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej . W części dotyczącej akcji , na Waszą prośbę 4 dodatkowe spółki.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20 PLUS:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

27
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
22 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
DominokingandyLehcherry Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TsG
Gość
TsG

Andy…aby nie było że tak pięknie to drugie wejście SL dostałem sądząc że własnie skonczyła sie korekta ABC z rysunku co wstawiałem wcześniej …może gdybym nie miał w głowie tego schematu …ale co tu gdybać…rynek ma rację a nie moje rysunki….a tak sobie opisywałem falki…
https://postimg.cc/9rRDPgRM

Ko.Sz.
Gość
Ko.Sz.

Dziękuję za analizę 🙂

Sławek
Gość
Sławek

Dziękuję bardzo Panie Darku za dodatkowe spółki. Pozdrawiam

andy
Gość
andy

pozycja zamknięta na otwarciu i odwrócona na S

andy
Gość
andy

pozycja S zamknięta ,zabierają mnie na wędkowanie 🙂

Tom'as
Gość
Tom'as

Teraz potrójny szczyt w rejonach 1750 to się będą w szorty ładować …ale wig już tą konsolkę wybił górą :)….

Domino
Gość
Domino

Jak dla mnie to już obowiązuje na dłuższy czas L, tj. I poziom to ok. 1850 – 1867, jeśli przejdą to możliwy ruch w kierunku 2000.

Tom'as
Gość
Tom'as

nie wiem czy to jest początek hossy ….ale coś się zaczyna dziać ….
comment image

cherry
Gość

Witam, Domino krótki wpis do Ciebie. Nie wierzę, że zakupisz L i będzie siedział z rękoma pod d..ą, grasz dt i nie wysiedzisz. Wskazujesz kierunek wzrostu, a gdzie widzisz poziom, gdzie stwierdzisz – pomyliłem się. Zakładam, ze no noc nie zostawiasz pozycji. Pisze to dlatego, żeby nie było deja vu, że rano wstaniemy a sesja otworzy się luką podobną do tej z początku marca tego roku i znikniesz nam na kwartał. Zalecam ostrożność. Teraz pisze ogólnie, że fajne jest to w naturze człowieka, że po trafnym założeniu ruchu, komentujemy swoje założenie, że już dawno to pisaliśmy. Żadko natomiast można znaleźć… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

to wszystko wynika z tego że zafiksowałeś się na liczeniu fal i próbujesz przewidzieć każdy ruch na rynku …..nie rozumiesz że można handlować na cenie bo wtedy byś wiedział że byk pojawia się tam gdzie widzi niskie ceny i okazje do od sprzedania drożej…. a znika(wycofuje się z rynku) gdy pojawia się podaż

Domino
Gość
Domino

Cherry spokojnie, na dzisiaj ustawiłem SL na 1700. A przypomnę, że L wziąłem w piątek po 1695, więc i tak nie stracę jeśli zejdą niżej. A wydaje się mi na ok. 70 – 80 %, że przed nami duże wzrosty na W20.

andy
Gość
andy

Domino graj co widzisz i co wyliczysz ,szkoda 37 pkt./ ,mogłeś już dwa razy zarobić.przecież i tak siedzisz przed kompem.

Leh
Gość
Leh

Darek, dzięki za CCC, Jeszcze jedna rzecz, zastanawiam się czy jest jeszcze jakaś zła wiadomość d/t banków, która mogłaby kogoś zaskoczyć (no może upadłość)
Aż się prosi o minimum delikatny squeeze

Tom'as
Gość
Tom'as

ostatnia „zła” jaką czytałem dotycząca banków
https://ibb.co/k3CTfRJ

andy
Gość
andy

Domino pozostaję w dalszym ciągu w obrębie dwóch kresek górna po szczytach 1744-40-38 i ukośna po dołkach ,jak na razie niezawodne, choć gruby zmylił mnie grając nieregularną korektę1656-1711-1631,od końca której zagrał na równość fal 107pkt.=1738. ale już jestem na S-1732

TsG
Gość
TsG

andy czekam na korektę ruchu 1738-1723..S wezme 1733 SL 1739…

Leh
Gość
Leh

Tom’as, no właśnie. U mnie ręka na pulsie ale banki utrzymuję delikatne L

TsG
Gość
TsG

niestety to nie była korekta i SL poleciał…

andy
Gość
andy

ponownie na S-1737

andy
Gość
andy

zamknięte ze stratą -5PKT. , czas na odpoczynek

Domino
Gość
Domino

Nadal pompa, wg mnie ryzykowne jest teraz branie S… 1744 już puknęli, a TKO już 1747. Panowie na W20 spadki wyglądają na zakończone. Teraz gramy w górę.

andy
Gość
andy

zaksiegowano +1 🙂

king
Gość
king

A LOP rośnie i rośnie już 50500 ???????????

Domino
Gość
Domino

No właśnie, Lop zaczął rosnąć od poziomów ok. 1630 i cały czas rośnie na wzrostach, więc zdrowe są te wzrosty i widać, że gruby już nie odpuszcza nie pozwalając za bardzo dołączyć się do ruchu ( niewielkie korekty).